دلیل اصلی اینکه چرا بیت کوین (BTC) اکنون در حال مبارزه است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وضعیت بازار پس از FOMC، مبارزه کنونی ماینرهای بیت کوین را نشان می دهد که به طور گسترده در حال تسلیم شدن و بستن موقعیت های خود هستند. چنین روندی می تواند به شوک درمانی برای بازار تبدیل شود و مسائل اساسی موثر بر بهبود بیت کوین را برجسته کند.

اگرچه سهام حرکت قوی نشان می دهد، بیت کوین نمی تواند به حرکت صعودی دست یابد. دلیل اصلی این تفاوت را می توان به کاپیتولاسیون پس از نصف شدن ماینرهای BTC نسبت داد که اساساً قیمت را در این سطح محدود می کند. افزایش هزینه های عملیاتی و کاهش ساختار پاداش باعث فروش گسترده استخراج کنندگان بیت کوین می شود، فشار نزولی ایجاد می کند و به بیت کوین اجازه نمی دهد سیگنال های خوبی را در بازارهای مالی گسترده تر دریافت کند.

BTCUSD
نمودار بیت کوین/دلار از TradingView

وضعیت بدتر از این است که Flowbank، بانکی که یک قرارداد سه جانبه با Binance امضا کرده است، در روند ورشکستگی قرار دارد. به طور کلی، این پیشرفت پویایی بازار بیت کوین را پیچیده تر می کند.

مرتبط با

ما اساساً با یک دوره تابستانی آرام و بدون کاتالیزور روشن برای هدایت بازار در هر دو جهت و یک محیط با نوسان کمتر روبرو هستیم. گری جنسلر از SEC نشان داد که یک ETH ETF می‌تواند در پایان تابستان تایید شود، اما این یک کاتالیزور فوری برای BTC نخواهد بود. بازار در حالت انتظار است که در آن اخبار یا رویدادهای مهمی در انتظار آن هستند که آن را هدایت کنند.

این باعث می شود که پنجره ای استراتژیک برای سرمایه گذاران اتریوم یا اتریوم باشد. با توجه به نوسانات ETH در حق بیمه 10 جلدی نسبت به بیت کوین و کاهش اسپرد احتمالاً با بازگشت بازنویسندگان ETH و منتظر تأیید ETF نقطه ETH، این تابستان آرام می تواند زمان خوبی برای شرکت در معاملات انباشت و توزیع مجدد استراتژیک خطرات برای ETH باشد. از عوارض در دوره های نوسانات بالا اجتناب کنید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید