دلیل اصلی سقوط بیت کوین (BTC) با وجود افزایش سهام


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، به شرح زیر است: از دست دادن فضا با وجود قدرت بازار سهام آمریکا.

بر اساس داده‌های CoinGecko، ارز دیجیتال پرچمدار پس از رسیدن به اوج ۶۶۴۳۶ دلار، به پایین‌ترین حد روزانه ۶۴۵۴۴ دلار سقوط کرد.

کاهش اخیر ممکن است مربوط به بیت کوین باشد دیوانگی فروش توسط دولت آلمان آغاز شد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم تحلیلی Arkham Intelligence، دولت آلمان 65 میلیون دلار به دو سپرده گذار ارزی بالقوه از جمله Coinbase ارسال کرده است. به طور خاص، کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، خاطرنشان کرد: فشار فروش منبع اصلی از صرافی Coinbase.

مرتبط با

این امر پس از ارسال 130 میلیون دلاری بیت کوین توسط دولت آلمان به صرافی های مختلف از جمله Kraken و Bitstamp صورت گرفت. او همچنان 3.05 میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارد.

مشخص است که مقامات آلمانی در سال 2013 مقدار زیادی 50000 بیت کوین را از سایت منحل شده دزدی دریایی Movie2k.to ضبط کردند.

انویدیا به رشد خود ادامه می دهد

در همین حال، شاخص S&P 500 پس از صعود کوتاه به بالای 5500 واحد برای اولین بار امروز، برخی از سودهای خود را به دست آورد.

بازار سهام ایالات متحده توسط رشد چشمگیر غول فناوری Nvidia حمایت می شود. پس از تبدیل شدن به با ارزش ترین شرکت سهامی عام جهان، ارزش بازار انویدیا اکنون به رقم خیره کننده 3.4 تریلیون دلار رسیده است. این باعث می‌شود که از تولید ناخالص داخلی فرانسه و کل صنعت کریپتو بزرگتر باشد.

مرتبط با

اکثر سرمایه گذاران بر این باورند که فدرال رزرو آمریکا تا قبل از نوامبر نرخ بهره را کاهش خواهد داد. این ممکن است به بازار آسیب دیده ارزهای دیجیتال امیدوار باشد زیرا یک سیاست پولی سست تر به نفع کریپتو خواهد بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید