دلیل اصلی سقوط بیت کوین (BTC) فاش شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاهش بیت کوین واقعا غیرمنتظره بود، اما به لطف فروش نشدن توسط موسسات، ممکن است اوضاع بهتر از حد انتظار پیش برود و اگر فکر می کنید دارایی سقوط می کند، نباید از آن غافل شوید. به سرعت.

حتی قبل از اینکه دولت ایالات متحده شروع به فروش بیت کوین کند، معامله گران نقطه ای دارایی های خود را می فروختند. این هجوم بیت کوین به بازار اغلب موج فروش را آغاز می کند زیرا معامله گران افزایش عرضه را پیش بینی می کنند.

نمودار BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

همانطور که در این شرایط انتظار می رفت، واکنش اولیه بازار فشار فروش پایدار بود. واکنش بازار به این خبر نسبتا آرام بود. چندین موقعیت فروش با پیش بینی رسیدن سریع عرضه به بازار باز شد. از سوی دیگر، بستن پوزیشن های خرید به فعالیت اصلی تبدیل شده است.

این نشان می دهد که اگرچه روند نزولی وجود دارد، اما بسیاری از معامله گران فعالانه بازار را کوتاه نمی کنند. در عوض آنها عقب نشینی می کنند. قابل ذکر است که علیرغم فشارهای موجود، موسسات بیت کوین را به صورت تهاجمی نمی فروشند.

این نگرش معتدل سهامداران بزرگ ممکن است مزایایی داشته باشد. اگر فروش شرکت ها از این امر جلوگیری نکند، ممکن است بازار زودتر از حد انتظار تثبیت شود. موسسات با احتیاط واکنش نشان می دهند و فشار فروش مداوم بازارهای نقدی حاکی از دوره نامشخصی در آینده است.

با این حال، اگر بیت کوین بتواند سطوح پشتیبانی مهمی را حفظ کند، می تواند از کاهش جدی تری جلوگیری کند. دولت ایالات متحده و سایر سهامداران اصلی تأثیر قابل توجهی بر نحوه حرکت قیمت بیت کوین در آینده نزدیک خواهند داشت.

به طور کلی، احتمال بازگشت وجود دارد، اما این نیاز به ورودی های جدی دارد که هنوز اتفاق نیفتاده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید