عوامل کلیدی افزایش قدرت SHIB که توسط مدیر SHIB فاش می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رهبر شبکه های اجتماعی شیبا اینو، که ترجیح می دهد لوسی نامیده شود، با بیانیه ای به جامعه جهانی شیبا اینو خطاب کرد. در اینجا او اطلاعاتی در مورد اینکه قدرت SHIB در کجا نهفته است و چگونه آنها قصد دارند آن را گسترش دهند، ارائه کرد.

لوسی همچنین یک هدایای بزرگ SHIB را به اعضای جامعه SHIB اعلام کرد و قول میلیون ها پول میم را داد.

در اینجا “قدرت SHIB” نهفته است

لوسی SHIB را با بدنسازی مقایسه کرد. او سپس این استعاره را گسترش داد و ابزارهایی را که تیم توسعه برای گسترش قدرت SHIB برای بلند کردن وزنه استفاده کرد، مقایسه کرد. و این “بالا بردن” به ویژه شامل چندین عامل است – پذیرش توکن ها و “پیگیری مشارکت های استراتژیک با اشتیاق زیاد”.

لوسی توضیح داد که هر چه تیم شیبا اینو مشارکت بیشتری داشته باشد، SHIB «محکم و قوی‌تر» خواهد شد. در اینجا، استراتژیست بازاریابی SHIB به جامعه یادآوری کرد که تیم قبلاً چندین شراکت استراتژیک امضا کرده است، از جمله مهمترین آنها با PlaysideStudios برای کار بر روی بازی Shiba Eternity، سپس با K9 Finance برای ادغام اشتراک مایع در راه حل Shibarium layer-2. شراکت مهم دیگری که لوسی نام برد، با Zama، یک شرکت رمزنگاری هوش مصنوعی منبع باز بود.

مدیر اجرایی SHIB تأکید کرد که این مشارکت‌ها و کمپین‌ها «تعهد و چشم‌انداز آنها به شیبا» است. به گفته لوسی، تیم دائماً به دنبال فرصت‌های جدید برای گسترش پذیرش و دسترسی توکن‌های SHIB، BONE، LEASH و SHEB است. به لطف این گسترش تدریجی و مداوم، “قدرت SHIB به رشد خود ادامه خواهد داد.”

مرتبط با

قرعه کشی 10 میلیون SHIB اعلام شد

در توییت دیگری که اخیراً منتشر شد، لوسی یک جایزه SHIB را اعلام کرد زیرا تیم مبلغ قابل توجهی از 10 میلیون قطعه Shiba Inu را به جامعه رمزنگاری ارائه کرد. شرکت کنندگان باید شرایط خاصی را رعایت کنند. آنها باید رهبر مرموز SHIB Shytoshi Kusama و توسعه دهنده اصلی تیم، Kaal Dhairya را در پلتفرم X دنبال کنند.

آنها همچنین باید این اطلاعیه را لایک و ریتوییت کنند و همچنین در زیر پست کامنت بگذارند و هشتگ شیباریوم را مشخص کنند و دوست خود را تگ کنند.

سوختگی ماهانه SHIB منفجر می شود

طبق پست اخیر در ردیاب کیف پول Shibburn، در یک ماه گذشته جامعه SHIB تقریباً یک میلیارد سکه میم (918,079,655 Shiba Inu) را با موفقیت از بین برده است.

در این توییت ادعا شده بود که این مقدار پول رمزنگاری شده به کیف‌پول‌های بلاک چین منتقل شده است که نمی‌توان آن را در ۲۳۷ تراکنش در ماه ژوئن خرج کرد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید