شرکت کننده برجسته کاردانو پاشنه آشیل ADA را فاش می کند


ریک مک‌کراکن، صدای برجسته در جامعه کاردانو (ADA)، اخیراً به موضوع نگران‌کننده‌ای که این ارز دیجیتال را آزار می‌دهد، روشن کرد: عدم محبوبیت در مقایسه با رقبای آن. مک کراکن، یکی از حامیان سرسخت ADA، خاطرنشان کرد که کاردانو علیرغم نوآوری پیشگامانه اش در استیکینگ مایع، همچنان از نظر پذیرش و شناخت از اتریوم عقب است.

هسته اصلی بحث حول محور استراتژی بازاریابی متزلزل کاردانو می چرخد، که شرکت کننده معتقد است که نتوانسته است با صنعت و رسانه گسترده تر بلاک چین طنین انداز شود. علیرغم مهارت کاردانو در مهندسی و تحقیق، تلاش‌های بازاریابی بی‌اثر تلقی می‌شد زیرا معیارهای کلان نشان‌دهنده راکد یا کاهش رشد سهم کاربران و بازار بود.

مک کراکن با انجام مقایسه با پروژه های موفقی مانند سولانا، بر اهمیت یادگیری از رویکردهای رقبا برای ارتقای پروژه تاکید کرد.

او بر نقش مهم بازاریابی در جلب توجه فعالان بازار تأکید کرد و این دیدگاه را تأیید کرد که توجه ارزشمندترین کالا در محیط رقابتی ارزهای دیجیتال است.

جریان توجه

بینش مک کراکن منعکس کننده احساسات گسترده در جامعه ارزهای دیجیتال است که نشان می دهد مهارت بازاریابی اغلب بر نوآوری های تکنولوژیک در هنگام پذیرش و موفقیت پیش می رود.

با ادامه تکامل بازار و جذب نسل‌های جوان‌تر که به دنبال سودهای سریع و روایت‌های قانع‌کننده هستند، توانایی جلب توجه از طریق بازاریابی متقاعدکننده اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند.

مشاهدات مک کراکن بر یک درس مهم برای کاردانو و سایر پروژه های ارزهای دیجیتال تاکید می کند: در محیطی که با تغییرات سریع و رقابت شدید تعریف شده است، بازاریابی موثر می تواند باعث موفقیت پروژه یا شکست آن شود.

همانطور که بازار کریپتو بالغ می شود و مخاطبان بیشتری را جذب می کند، توانایی متمایز کردن و جذب کاربران از طریق بازاریابی بصری برای برجسته شدن در میان سر و صدا ضروری است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید