کوین اولری از SBF دفاع می کند و می گوید FTX باید تعدیل شود

کوین اولری از SBF دفاع می کند و می گوید FTX باید تعدیل شود


اولری تاکید کرد که به لطف ماهیت منحصر به فرد فناوری بلاک چین، می توان حقیقت FTX را کشف کرد.

کوین اولری از Shark Tank در مصاحبه ای با Yahoo Finance در دسامبر 2017 خواستار آرامش در پی سقوط FTX شد. اولری اظهار داشت که سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی، باید بی گناه تلقی شود، مگر اینکه شواهدی مبنی بر اینکه او مرتکب کلاهبرداری شده است. سم بنکمن-فرید که با نام “SBF” نیز شناخته می شود.

اولری خواستار حسابرسی FTX شده است تا مشخص شود که پول در بورس به کجا می رود تا سرمایه گذاران بتوانند وجوه خود را پس بگیرند.

در 30 نوامبر و 1 دسامبر، SBF مصاحبه های متعددی انجام داد که در آنها ادعا کرد که در تقلب مقصر نیست. این باعث واکنش شدید در جامعه ارزهای دیجیتال شد. با این حال، اولری از SBF دفاع کرد و گفت که در این مصاحبه جدید “بی گناه است تا زمانی که گناهش ثابت شود”. او توضیح داد:

من یکی از اولین افرادی هستم که می گویم تا زمانی که گناهکاری ثابت نشود، بی گناهی. من به این اعتقاد دارم. و من حقایق را می خواهم. و بنابراین، اگر به من بگویید که کاری را انجام نداده‌اید – یا نکرده‌اید، تا زمانی که بفهمم دروغ است، شما را باور خواهم کرد.

اولری اظهار داشت که تمام معاملات در بازار سهام به لطف فناوری بلاک چین “100% قابل حسابرسی” هستند و زمانی که این ممیزی انجام شود، حقیقت در مورد FTX فاش خواهد شد. سپس اگر کسی قانون شکنی کند، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

او استدلال کرد که اگر حسابرسی انجام شود، سرمایه گذاران می توانند حداقل بخشی از پول خود را پس بگیرند.

وی گفت: ما این پول را پس خواهیم گرفت. این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق خواهد افتاد. من تنها کسی نیستم که در این شرایط قرار دارم. همه ما راه درمان خود را می خواهیم. ما به راهی برای خروج نیاز داریم، اما آن را نداریم.”

قبل از ورشکستگی، FTX دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم بود. با این حال، مجموعه ای از رویدادها بین 2-11 نوامبر باعث شد که او نتواند برداشت ها را پردازش کند. او بعداً درخواست ورشکستگی کرد و اکنون میلیاردها دلار سرمایه سرمایه گذار در این روند ورشکستگی درگیر است. پرونده های ورشکستگی نشان می دهد که شرکت ممکن است بیش از 1 میلیون طلبکار از جمله کوین اولری داشته باشد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉