رگولاتور کنتاکی طرح یارانه دادن به تسهیلات استخراج کریپتو را رد کرد


پیوند پیشنهادی با شرکت انرژی کنتاکی به ایبن اینترنشنال اجازه می‌دهد تا به مدت ده سال هزینه خدمات با تخفیف را در تاسیسات ماینینگ کریپتو دریافت کند.

کمیسیون خدمات عمومی ایالت کنتاکی پیشنهاد قراردادی را رد کرد که به یک شرکت معدنی اجازه می‌داد قیمت برق عرضه شده توسط شرکت را با تخفیف دریافت کند.

کمیسیون در دستور خود در 28 آگوست، قرارداد بین Ebon International و کنتاکی پاور شرکت را که شامل سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری در تاسیسات استخراج کریپتو در شهر لوئیزا می شد، رد کرد. بر اساس این پرونده، Ebon قصد داشت تا سال 2024 یک عملیات معدنی 100 مگاواتی (MW) را اجرا کند، سپس بار را به 250 مگاوات افزایش دهد.

جزئیات قرارداد پیشنهادی، که تا حدی تعدیل شد، شامل ارائه نرخ خدمات تخفیف ده ساله توسط کنتاکی پاور به Ebon بود. کمیسیون در دسامبر 2022 اعلام کرد که قصد دارد توافقنامه بین Ebon و Kentucky Power را بررسی کند.

گروه های زیست محیطی Earthjustice و Greenpeace تصمیم کمیسیون را به عنوان یک پیروزی برای مصرف کننده متوسط ​​انرژی در کنتاکی ستودند. جاشوا آرچر، رهبر کمپین بیت‌کوین Greenpeace ایالات متحده، ادعا کرد که تشویق شرکت‌های استخراج کریپتو برای باز کردن فروشگاه‌ها در این ایالت، باری بر دوش مالیات دهندگان خواهد بود و به تغییرات آب و هوایی کمک می‌کند.

مرتبط با: شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج به روز شد تا منعکس کننده توزیع سخت افزار و افزایش نرخ هش باشد.

ایالت کنتاکی در کنار تگزاس، جورجیا و نیویورک یکی از بزرگترین مراکز استخراج بیت کوین (BTC) در ایالات متحده است. سازمان‌های زیست‌محیطی در این مناطق بر محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های استخراج کریپتو فشار آوردند، در نتیجه نیویورک تعلیق استخراج اثبات کار را در نوامبر ۲۰۲۲ تصویب کرد و لایحه‌ای که مشوق‌های استخراج‌کنندگان را حذف می‌کرد، در سنای تگزاس در آوریل تصویب شد.

مجله: آسیا اکسپرس: استخراج کننده بیت کوین به حبس ابد محکوم شد، چین به شرکت های ارز دیجیتال پاداش می دهد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید