METABORA SG شعبه Web3 Kakao Games با Oasys شریک است


Oasys و METABORA SG برای ایجاد بازی های بلاک چین برتر و در دسترس قرار دادن آنها در اختیار کاربران بیشتری با یکدیگر متحد شده اند، مطابق با Dragon Update، چشم انداز جدید Oasys برای سال 2024 که بر قابلیت همکاری و مدیریت اکوسیستم متمرکز است.

METABORA SG شرکت Kakao Games با Oasys شریک است

METABORA SG، بازوی بازی Web3 ناشر برجسته بازی‌های ویدیویی در کره جنوبی، Kakao Games، همکاری خود را با بلاک چین بازی Oasys اعلام کرد.

مجموعه‌ای از مشارکت‌های اخیر با غول‌های بازی و فناوری آسیایی مانند Com2uS و زیرمجموعه بلاک چین کاکائو، GroundX، باعث شده است که Oasys به بلاک چین انتخابی برای گیمرهای Web3 تبدیل شود.

Oasys در حال گسترش حضور خود در بازارهای بازی های استراتژیک با کیف پول دارایی دیجیتالی توسعه یافته توسط GroundX، گسترش کاتالوگ بازی های خود و اضافه کردن بازی های محبوبی مانند Summoners War: Chronicles و The Walking Dead: All-Stars است.

با این IP ها و بازی های قدرتمند که از طریق Oasys قابل دسترسی هستند، بلاک چین به ماموریت خود در ارائه محتوای انحصاری به نسل بعدی گیمرها دست می یابد.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در 13 فوریه 2024، Oasys همکاری خود را با توسعه دهنده بازی کره ای Com2Us اعلام کرد. این پلتفرم به عنوان اولین استودیوی بازی سازی و شرکت ناشر توسعه دهنده بازی های موبایل در کره جنوبی شناخته می شود.

حضور ما در بازار پیشرو بازی در حال افزایش است

دومینیک جانگ، رئیس توسعه کسب و کار و رئیس کره Oasys، بر اهمیت همکاری برای Web3 و بخش بازی های ویدیویی به طور کلی تأکید می کند:

ما از شراکت با METABORA SG، شرکتی که به طور کامل دیدگاه ما را برای ایجاد تحول در صنعت بازی با استفاده از فناوری بلاک چین به اشتراک می گذارد، خوشحالیم. همانطور که ما به شدت حرکت می کنیم و روابط تجاری خود را با غول های مختلف بازی مستقر در کره گسترش می دهیم، مشارکت Kakao Games با METABORA SG نقطه عطف مهم دیگری برای گسترش بیشتر تجارت در منطقه است.

گسترش METABORA SG به بازار ژاپن این پلتفرم را قادر می سازد تا از حضور قوی و شبکه گسترده Oasys در منطقه برای دستیابی به اهداف خود استفاده کند.

ژاپن یکی از بزرگترین بازارهای بازی در جهان است که درآمد آن در سال جاری حدود 45 میلیارد دلار برآورد شده است. داده ها نشان می دهد که 42.5 درصد از جمعیت به عنوان گیمرهای فعال طبقه بندی می شوند که انتظار می رود این تعداد تا سال 2028 به 48.2 درصد افزایش یابد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید