Kabosu (DOGE)، چهره Dogecoin، درگذشت


کابوسو، سگ شیبا اینو که به چهره Dogecoin و چهره نمادین میم تبدیل شد، در سن 19 سالگی در ژاپن درگذشت. مالک Atsuko Sato خبر غم انگیزی را منتشر کرد و پایان یک دوره را برای هر دو جامعه میم ها رقم زد. و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در سراسر جهان.

مرتبط با

کابوسو در سال 2010 زمانی که عکس‌های او در فضای مجازی منتشر شد و منجر به ایجاد میم “دوج” شد، در فضای مجازی به شهرت رسید. این میم که با چهره رسا و زیرنویس های طنز آمیز کابوسو به زبان انگلیسی شکسته مشخص می شود، به سرعت در سراسر اینترنت پخش شد و به یک پدیده فرهنگی تبدیل شد. در سال 2013، تصویر Kabosu به عنوان طلسم DOGE، یک ارز دیجیتال جدید که در ابتدا به عنوان یک شوخی شروع شد، انتخاب شد، اما به سرعت به یک بازیگر جدی در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شد.

حساب رسمی X Dogecoin به کابوسو ادای احترام کرد و تأثیر بی‌شمار او را بر جهان برجسته کرد. آنها اظهار داشتند که روح او زندگی های بسیاری را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده و شکل داده است و او نماد شادی و عشق است.

""
مبدل DOGE به USD CoinMarketCap

Dogecoin (DOGE) از زمان راه اندازی خود در یک دهه پیش به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است و با ارزش بازار 22.85 میلیارد دلار و گردش مالی روزانه میلیاردها دلار به هشتمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شده است. محبوبیت و موفقیت Dogecoin را می توان تا حد زیادی به حضور شایان ستایش Kabosu در لوگوی آن نسبت داد که قلب بسیاری را به دست آورده است.

مرتبط با

نفوذ Dogecoin فراتر از میم بودن است. Kabosu نقش مهمی در اتحاد جامعه متنوع علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ایفا کرده است. بدون آن، چشم انداز ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم، صنعتی که اکنون 58 میلیارد دلار ارزش دارد، ممکن است وجود نداشته باشد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید