گناهان کشاورزی SUI جاستین سان، دویدن وحشیانه PEPE، فلسفه صدف 3AC: آسیا اکسپرس


CZ به جاستین سان فریاد می‌زند که SUI را به هزینه بچه‌های کوچک بالا می‌برد، PEPE “بی فایده” 20 برابر افزایش یافته است، ابتکار جدید 3AC در آب گرم در دبی.

مجموعه اخبار هفتگی ما از شرق آسیا مهمترین تحولات این صنعت را گردآوری می کند.

SUI زمانی پیروز می شود که Sun به آن توجه کند

در 30 آوریل، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس دو LaunchPool را برای لیست نویدبخش توکن های Sui خود معرفی کرد. Project Sui، یک بلاک چین Tier-1 ایجاد شده توسط Mysten Labs که توسط مدیران سابق متا تأسیس شده بود، بسیار مورد انتظار بود و 300 میلیون دلار از سرمایه گذاران خطرپذیر مانند FTX Ventures، Coinbase Ventures، Jump Crypto، a16z و Circle Ventures جمع آوری کرد. . در بایننس، کاربران می‌توانند با سهام BNB یا TrueUSD (TUSD) سهمی معادل 40 میلیون سکه Sui به دست آورند.

اینکه بگوییم اشتراک LaunchPools بیش از حد است، دست کم گرفتن است. اگرچه تنها 0.4 درصد از 10 میلیارد سوئی قابل بازیابی است، اما خرده فروشی استخر مزرعه BNB-Sui از 8.895 میلیون BNB فراتر رفت و استخر مزرعه TUSD-Sui بالای 892.6 میلیون تومان بود که مجموعاً 3.8 بود. او دید که یک میلیارد دلار دارد. صدا و سیما.

BNB-Sui LaunchPool (Binance) بسیار مورد تقاضا

تشنگی برای Sui به حدی بود که در 1 می، Changpeng Zhao (CZ)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Binance، موسس Tron، جاستین سان را به دلیل واریز 56.1 میلیون تومان در صرافی به طور علنی محکوم کرد.

تیم ما به جاستین گفت که اگر LaunchPool از هر یک از اینها برای دریافت توکن Sui استفاده کند، ما علیه آن اقدام خواهیم کرد. SMH. Binance LaunchPool به معنای airdrop برای کاربران خرده‌فروشی ما است، نه فقط چند نهنگ.

جالب اینجاست که به نظر می رسد این تبلیغات سوالاتی را در مورد میزان دخالت Sun در TUSD ایجاد می کند. توسعه دهندگان TrueUSD در 4 می اظهار داشت در پاسخ به این اتهامات، “TrueUSD هرگز متعلق به جاستین سان نبود”.

به هر حال، خورشید سریع است عذرخواهی کرد در رابطه با سپرده، او ادعا کرد که وجوه برای اهداف “بازارسازی” بوده است، اما هنوز “بعضی از اعضای تیم ما به طور کامل از استفاده مورد نظر از این وجوه آگاه نبوده اند” و از آنها “برای شرکت در کمپین های مبادله” استفاده می کنند. شخصیت بلاک چین ، Tron DAO با Binance تماس گرفت و نوشت که او قبول کرده و “بازپرداخت کامل را ترتیب داده است.” در همان روز، 278752 SUI در پاداش مزرعه به TUSD LaunchPool بازگردانده شد.

سه روز پس از رویداد Binance LaunchPool، توکن Sui پس از اینکه در نهایت شبکه اصلی آن آنلاین شد، با تراکنش‌های شبکه با میانگین پنج تراکنش در ثانیه فهرست شد. بر اساس گزارش CoinMarketCap، معیار سود نسبتاً پایین، علیرغم کاهش 70 درصدی قیمت افتتاحیه خود در عرض چند ساعت، مانع از آن نشد که Sui دارای ارزش بازار کاملاً رقیق 13.65 میلیارد دلاری باشد. در زمان انتشار، هر سوئی 1.36 دلار ارزش داشت که نشان دهنده افزایش 1260 درصدی از قیمت پیشنهادی 0.1 USDT در ماه گذشته است.

ظاهراً تمام معاملات وحشی برای برخی صرافی ها زیاد بود. در 4 می، موسس OKX Mingxing Xu اعلام کردعذرخواهیبه مشتریانی که نمی توانند “سفارش را لغو کنند” و Sui را با قیمتی بالاتر از آنچه در نظر گرفته شده خریداری کنند.

ما برای ناراحتی بسیار متاسفیم و باگ سیستم معاملاتی را در اسرع وقت برطرف خواهیم کرد تا از تکرار آن در آینده جلوگیری کنیم.

حتی تیم Sui به نظر می‌رسید که نگران سطح بی‌رویه حدس و گمان‌ها باشد. گزارش شده است او از “صرافی های تعاونی” خواست که قراردادهای دائمی Sui را آغاز نکنند. برخی فقط درخواست را نادیده گرفتند و به هر حال بلافاصله آن را فهرست کردند. در همان روز، توسعه دهندگان Sui نیز راه اندازی شد پل توکن سوئی که 22 بلاک چین را از طریق Wormhole به Sui متصل می کند.

تبادلات APAC عاشق PEPE است

در اول ماه مه، پس از اعلام فهرست کردن توکن‌های PEPE، صرافی ارزهای دیجیتال OKX، PEPE در یک روز بیش از 60 درصد افزایش یافت. تیم OKX در این اطلاعیه نوشت که شخصیت کارتونی Pepe the Frog “یکی از محبوب ترین میم ها در جهان است.” خوب، آنها قصد نداشتند موارد استفاده را برجسته کنند زیرا وب سایت خود پپه آن را “کاملاً بی فایده” توصیف کرد.

OKX تنها صرافی در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) نیست که PEPE را دوست دارد. در هفته ای که از 17 آوریل شروع می شود، صرافی های ارزهای دیجیتال مانند BingX، Huobi، Gate.io، MEXC Global و Bitget، PEPE را به فاصله چند روز فهرست کردند. این حرکت یک روند صعودی عظیم را به همراه داشت، به طوری که توکن هر کدام در زمان انتشار 0.00000133 دلار معامله شد و از آن زمان تاکنون، توکن بیش از 2000 درصد بازدهی داشته است.

لیست افزایش سریع PEPE (Gate.io)
افزایش شهابی PEPE پس از فهرست (Gate.io)

علیرغم محبوبیت آن، مشخص نیست (اما بعید به نظر می رسد) که آیا PEPE با مت فیوری، کاریکاتوریست سازنده پپه قورباغه، وابستگی دارد یا خیر. سازندگان توکن ناشناس ماندند. به نظر می رسد سرمایه گذاران اصلاً اهمیتی نمی دهند زیرا ارزش کل بازار PEPE از آن زمان از 550 میلیون دلار فراتر رفته است. اگر می خواهید از کار Furie حمایت کنید، می توانید یک Pepe NFT واقعی با قیمت زیر 30 دلار دریافت کنید.

فلسفه بنیانگذاران 3AC یک مروارید است

اخیراً، سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی دبی توبیخ کتبی برای صرافی OPNX، ایجاد شده توسط کایل دیویس و سو ژو، از بنیان‌گذاران صندوق تامینی سنگاپوری Three Arrows Capital (3AC) صادر کرده است. در این نامه، رگولاتورها هشدار داده‌اند که OPNX بر اساس “بدون نظارت” در امارت دبی فعالیت می‌کند و توسط صرافی و توکن بومی FLEX “بدون مجوزهای لازم” به بازار عرضه و تبلیغ می‌شود.

پس از راه‌اندازی و به دلیل عدم ادامه اقدامات اصلاحی رضایت‌بخش توسط طرف‌های مسئول، VARA همچنان به نظارت فعال وضعیت و بررسی فعالیت‌های OPNX برای ارزیابی هرگونه اقدام اصلاحی اضافی که ممکن است برای محافظت از بازار ضروری باشد، ادامه می‌دهد.

ژوئن گذشته، مقامات پولی سنگاپور، 3AC را به دلیل ادعای بیش از 188 میلیون دلار دارایی های تحت مدیریت و ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه گذاران توبیخ کرد. صندوق تامینی منحل شده تقریباً در همان زمان زمانی که اعلام ورشکستگی کرد، تقریباً 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار بود.

اما درست مانند 3AC، حل و فصل بررسی های نظارتی برای Davies یا Zhu اولویت اصلی به نظر نمی رسد. دیویس که اکنون مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر به عنوان سرآشپز حرفه ای کار می کند، افشای اشتها برای صدف ها ضمن توضیح رابطه معنوی آنها با کارآفرینی از نظر فلسفه هلنیستی و کلاسیک چینی. “آنها یادآوری قدرتمند از قدرت تبدیل شرایط دشوار به چیزی زیبا هستند.” لعنتی.

در همین حال، ژو، که علاقه مند به فلسفه نیز هست، مانند آن با پیروی از مکتب بودایی، “غیر دوگانگی” ایدئولوژی های سیاسی مانند کمونیسم و ​​سرمایه داری را برای مخاطبانش توضیح می دهد.

به گفته دیویس، حتی مشکلات نظارتی نیز نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان اعماق آب را در هنگام ژست گرفتن برای دوربین از بین ببرد.
برای دیویس، حتی مشکلات نظارتی نیز نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان اعماق آب را در هنگام ژست گرفتن برای دوربین از بین ببرد. (توییتر)

آرتور هیز، طلبکار 3AC و یکی از بنیانگذاران BitMex، معنای عمیق تری را در پشت پیام های این دو کشف کرد. او اشاره کرد که دیویس دقیقاً شش صدف در بشقاب شام خود داشت، و او این نظریه را مطرح کرد که هر صدف نشان دهنده بخشی از ادعای 6 میلیون دلاری 3AC از روند ورشکستگی است. رویه های دادگاه در حال حاضر ادامه دارد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید