جاستین سان می خواهد بیت کوین را از دست دولت آلمان پس انداز کند، در اینجا نحوه انجام این کار آمده است


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جاستین سان، بنیانگذار شبکه ترون، پیشنهاد مذاکره با دولت آلمان برای فروش دائمی ذخایر عظیم بیت کوین این شرکت را داده است.

انگیزه جاستین سان

به گفته سان، انگیزه اصلی او جلوگیری از تاثیر منفی موج فروش بر کل بازار است.

اداره پلیس جنایی فدرال آلمان شروع به فروش برخی از درآمدهای بیت کوینی کرد که در ماه می ضبط کرده بود. دولت تاکنون 9641 بیت کوین به ارزش بیش از 550 میلیون دلار را در بخش های کوچک به صرافی های ارزهای دیجیتال فروخته است.

مرتبط با

در حالی که ذخایر بیت کوین در مقایسه با عرضه گسترده تر در گردش کمرنگ است، احساسات بازار نسبت به این فروش بسیار نامنظم باقی می ماند. اوایل امروز، پلیس آلمان 1300 بیت کوین را به Kraken، Coinbase و Bitstamp منتقل کرد که باعث فروش گسترده قیمت سکه شد.

در زمان نوشتن، قیمت بیت کوین مزیت خود را از دست داده است. این سکه به قیمت 57400.54 دلار تغییر می‌کند که در 24 ساعت گذشته 4.58 درصد کاهش داشته است. این اولین باری است که قیمت بیت کوین از اواسط ماه مارس به پایین 57000 دلار مبادله می شود و این روند برای سلامت شبکه نوید خوبی ندارد.

راه پیش رو

هنوز مشخص نیست که آیا دولت آلمان آماده گفتگو در این مورد با جاستین سان خواهد بود یا خیر. با وجود بیش از 40000 بیت کوین در پرتفوی خود، دولت همچنان مقدار قابل توجهی بیت کوین دارد که می تواند به بازار بفروشد.

بازار می تواند پوست ضخیم در مورد فروش های گاه به گاه از سوی دولت ایجاد کند. این یک استراتژی بقا است، به خصوص که به زودی دامپینگ بیشتری به بازار می آید.

مرتبط با

مانند دولت آلمان، دولت ایالات متحده نیز در حال تخریب است. این فروش دولتی، انتظار می رود کوه. بازپرداخت Gox و فروش احتمالی. بازار به مکانیسم انعطاف‌پذیری داخلی خود نیاز دارد تا بتواند روزهای بد آینده را تحمل کند، حداقل تا زمانی که پیشنهاد Sun پذیرفته شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید