جاستین سان پس از درگیری Sui LaunchPool با مدیر عامل Binance عذرخواهی کرد


نزدیک به 4 میلیارد دلار در استخرهای کشاورزی Sui بایننس در انتظار انتشار بلاک چین Tier-1 سرمایه گذاری شده است.

در اول ماه مه، Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس، هشداری به جاستین سان، بنیانگذار Tron در مورد سپرده گذاری 56.1 میلیون دلار واقعی (TUSD) در بایننس صادر کرد. مدیر بایننس نوشت:

تیم ما به جاستین گفت که اگر LaunchPool از هر یک از اینها برای دریافت توکن Sui استفاده کند، ما علیه آن اقدام خواهیم کرد. SMH. Binance LaunchPool به معنای airdrop برای کاربران خرده‌فروشی ما است، نه فقط چند نهنگ.

در پاسخ، سان گفت که هدف اصلی Tron DAO از سپرده گذاری TrueUSD «تسهیل ساختن بازار در میان صرافی های پیشرو TUSD» است. با این حال، سان گفت که برخی از اعضای تیمش “به طور تصادفی از برخی از آنها برای شرکت در کمپین های تجاری استفاده کردند.” Tron DAO بلافاصله پس از کشف با Binance تماس گرفت و بازپرداخت کامل را ترتیب داد. شخصیت بلاک چین گفت: «ما صمیمانه بابت این نادیده گرفتن عذرخواهی می کنیم. نوشت.

Sui یک بلاک چین لایه 1 است که توسط Mysten Labs ایجاد شده است. این پروژه توسط مدیران سابق متا تأسیس شد و 300 میلیون دلار در سپتامبر 2022 جمع آوری کرد. در 30 آوریل، Binance LaunchPool استخرهای سهام BNB-Sui و TUSD-Sui را برای کاربران خود باز کرد. در مجموع 40 میلیون توکن Sui، یا 0.4 درصد از کل عرضه، به کاربرانی که توکن‌های BNB (BNB) یا TUSD را به مدت دو روز سهام داشته‌اند، ارسال می‌شود. توضیحات بایننس:

بایننس SUI را فهرست کرده و تجارت با جفت‌های معاملاتی SUI/BTC، SUI/USDT، SUI/TUSD و SUI/BNB را زمانی که نقدینگی نیاز آن را برآورده می‌کند، آغاز می‌کند. تاریخ و زمان دقیق زمانی که در دسترس باشد اعلام خواهد شد.»

در زمان انتشار، بیش از 9.4 میلیون BNB (3.1 میلیارد دلار) و 686.8 میلیون دلار TrueUSD در استخرهای راه اندازی Sui در Binance سهام داشتند. این ویژگی به تأیید مشتری خود نیاز دارد و در کشورهای محدود شده مانند ایالات متحده یا کره شمالی در دسترس نیست.

مجله: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF را سرکوب کنند
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید