جاستین سان 5 میلیون دلار اتریوم (ETH) خرید، آیا افزایش قیمت در راه است؟


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

موجود در SpotOnChain گزارش شده است کیف پول مشکوک جاستین سان، بنیانگذار ترون، گزارش شده است که در حال خرید افت اتریوم (ETH) بوده است. طبق گزارشات، او 1614 ETH را با قیمت 3097 دلار خریداری کرد. Sun برای انجام این خرید تقریباً 5 میلیون USDT هزینه کرد.

این یک پیشرفت قابل توجه برای ETH است زیرا در زمانی رخ می دهد که سکه در تلاش است تا از ضررهای اخیر خود بازیابی کند. علاوه بر این، جاستین سان یک شخصیت قابل توجه در دنیای رمزنگاری است. چنین حرکاتی از سوی سان می تواند تاثیر زیادی بر بازار داشته باشد.

همچنین SpotOnChain، TRON بنیانگذار دائماً ETH را خریداری می کند. او ظاهراً از 8 فوریه 362751 ETH خریداری کرده است. سه کیف پول مختلف برای خرید این سکه ها در سطح قیمت 3047 دلار استفاده شد. هزینه تخمینی این خریدهای ETH تقریباً 1.11 میلیارد دلار است.

به نظر می رسد جاستین سان هنوز کار با اتریوم را تمام نکرده است. طبق گفته SpotOnChain، او اخیراً تقریباً 45 میلیون USDT را به صرافی ارز دیجیتال Binance واریز کرده است. این حرکت نشان می دهد که او ممکن است از این انباشت USDT برای خرید اتریوم بیشتر در روزهای آینده استفاده کند. انتظار می رود این خریدهای بالقوه ETH را افزایش دهند.

تاثیر بر قیمت اتریوم

همانطور که در بالا ذکر شد، خریدهای قابل توجه توسط رهبران بازار مانند Sun می تواند تاثیر مثبتی بر روی یک سکه داشته باشد. در مورد اتریوم، Sun از قبل دارایی بزرگی است زیرا می تواند سکه های بیشتری بخرد. این قیمت ETH و گسترده تر است بازار کریپتو در دراز مدت.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم در حدود 3126.54 دلار معامله می شد که در روز گذشته 1.5 درصد افزایش داشت. در حالی که این یک روند صعودی جزئی است، اما همچنان یک حرکت مثبت است زیرا به نظر می رسد ETH در تلاش برای شروع بهبود است. علاوه بر این، انتظار می‌رود که خریدهای قابل توجه ETH جاستین سان، حرکت صعودی را به بازار تزریق کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید