آیا جاستین سان در مورد تایید احتمالی ETF اتریوم مثبت است؟ داده ها چنین پیشنهاد می کنند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • جاستین سان ETH بیشتری جمع آوری کرد
  • تایید ETF های اتریوم در 2 جولای انتظار می رود

میلیاردر رمزارز جاستین سان، بنیانگذار بلاک چین ترون، در حالی که منتظر است SEC مجوز راه اندازی ETF های نقطه ای اتریوم را در اوایل جولای بدهد، بخش بزرگ دیگری از ETH را خریداری کرده است.

بر اساس داده‌های تحلیلی که اخیراً به اشتراک گذاشته شده است، سان در سال گذشته بیش از 1.1 میلیارد دلار اتریوم خریداری کرده بود.

جاستین سان ETH بیشتری جمع آوری کرد

حساب Analytics @spotonchain روشن است این اتفاق در حالی رخ داد که ETH با قیمت 3472 دلار معامله می شد. این بخش از ETH در زمان خرید 16.07 میلیون دلار ارزش داشت.

منبع داده فوق به اشتراک گذاشت که همان کیف پول متعلق به سازنده Tron در سه روز گذشته (با میانگین قیمت 3494 دلار) خریداری شد و 13967 ETH به ارزش تقریباً 49 میلیون دلار از بایننس برداشت شد.

چند روز پیش @spotonchain با جامعه کریپتو به اشتراک گذاشت که جاستین سان یک سپرده عظیم Tron-USDT (89.57 میلیون سکه) در Binance سپرده و 32.9 میلیون دلار از این مبلغ را برای خرید اتریوم بیشتر و سپس برداشت آن به کیف پول خود خرج کرد.

امروز در توییت دیگری، @spotonchain پیشنهاد کرد که سان «ممکن است در مورد شایعات مربوط به راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم در هفته آینده خوش‌بینانه عمل کند».

مرتبط با

تایید ETF های اتریوم در 2 جولای انتظار می رود

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، روز جمعه، صادرکنندگان ETF اتریوم، پرونده های S-1 خود را در SEC به روز کردند. در میان جزئیات فاش شده عمومی، فرانکلین کارمزد ETF اتریوم را 0.19٪ تعیین کرد، در حالی که کارمزد VanEck 0.2٪ اعلام شد. علاوه بر این، بلک راک فاش کرد که دارای 10 میلیون دلار سهام آتی ETF اتریوم است که توسط یک سرمایه گذار بزرگ ناشناس پیش خرید شده است.

پیش از این، Consenys این خبر را منتشر کرد که رگولاتور اوراق بهادار تحقیقات خود را در مورد مکانیسم‌های اتریوم 2.0 بسته است، بنابراین همه شایعات مربوط به نامیدن ETH را یک امنیت رد کرد. این محور شانس تقویت تاییدیه ETF نقطه ای اتریوم را افزایش داده است.

به گفته تحلیلگران بلومبرگ، تاریخ مورد انتظار برای اعلام تصمیم مثبت کمیسیون بورس و اوراق بهادار در این زمینه، 2 جولای است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید