تحلیلگر کریس برنیسکه در مورد واکنش سولانا می‌گوید «فقط SOL سهامدار»


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه سولانا به وضوح در میان شوک فرهنگی قرار دارد، زیرا افراد مشهور متعددی با پرتاب نمادهای میم وارد این فضا شده اند. این وضعیت بی سابقه ای را برای این رشته ایجاد می کند. کیتلین جنر، ایگی آزالیا و بسیاری از افراد مشهور دیگر توکن های متعددی را راه اندازی کرده اند. برخی از آنها قبلاً به میزان قابل توجهی کاهش یافته اند و ضررهایی را برای سرمایه گذاران به همراه داشته اند. این به وضوح اکثریت سولانا را ناامید کرد. جامعه.

به گفته تحلیلگر کریس برنیسک، ما در همه اینها سه کلمه داریم: «فقط SOL سهامدار». برنیسک در اخیر خود آشکارا بی‌علاقگی خود را به پول افراد مشهور ابراز کرده است موضع برنیسک منعکس کننده اتفاق نظر میان جانبازان ارزهای دیجیتال است که به سمت ارزش بنیادی حرکت می کنند و برخلاف یک جنون سوداگرانه هستند.

افکار بورنیسک با سوالاتی از طرف پیروان همراه بود. یکی از اینها سؤالاتی بود که مستقیماً مربوط به فروشگاه خصوصی و ضد سانسور و وسیله مبادله ارزش بود و هنوز معنای اجتماعی پیدا نکرده بود. Burniske با بیان اینکه بلاک چین با انگیزه های مالی تعبیه شده دارایی ها را به خالص ترین شکل ارزش تقطیر می کند پاسخ داد. این فرآیند، اگرچه از نظر شفافیت خیره کننده نیست، اما ارزش و ویژگی واقعی این دارایی ها را آشکار خواهد کرد.

خطر نشانگرهای سینه

این واقعیت که قیمت توکن‌های میم به طور ناگهانی کاهش یافته است، نمونه‌ای واضح از خطرات چنین سرمایه‌گذاری‌هایی است که بر اساس تأیید افراد مشهور به جای حمایت واقعی از فناوری یا جامعه است.

مرتبط با

توصیه Burniske به سهام SOL واقعاً طنین انداز است و برای گروهی از مردم که عمیقاً به فناوری و اکوسیستم زیربنایی سولانا برای درازمدت اعتقاد دارند جذاب است.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید