Jump Crypto اسناد محرمانه را در پرونده Terraform Labs با SEC پرونده می کند


این شرکت تجاری و مدیر عامل آن Kanav Kariya ظاهراً قیمت TerraUSD را دستکاری کرده اند تا تقریباً 1.3 میلیارد دلار سود به دست آورند.

یک قاضی فدرال موادی از Jump Crypto Holdings را برای اهداف کشف مرتبط با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه Terraform پذیرفت.

در پرونده ای که در 28 نوامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، قاضی جد راکف حذف طبقه بندی برخی از مواد تولید شده توسط Jump Crypto Holdings، بازوی ارزهای دیجیتال Jump Trading را تایید کرد. شرکت بود گزارش شده است که وی به دلیل دخالت ادعایی اش در رویدادهایی که منجر به سقوط TerraUSD (UST) و سقوط Terra شد، تحت بازرسی SEC قرار دارد، یکی از بزرگترین رویدادهایی که رکود بازار کریپتو در سال 2022 را آغاز کرد.

“[T]وی گفت: “دادگاه اختیار خود را برای افشای هر گونه مطالب محرمانه برای عموم در ارتباط با تمرینات یا جلسات دادرسی آتی محفوظ می دارد.” “اگر چنین افشایی مورد توجه قرار گیرد، دادگاه از قبل به وکیل جامپ اطلاع رسانی خواهد کرد تا وکیل در دادگاه استماع کند. در صورت هرگونه اعتراض.»

منبع: دادگاه شنونده

قبل از فروپاشی Terra، Jump Crypto نقش کلیدی در اکوسیستم شرکت با شرکت در دورهای به اصطلاح تامین مالی برای ایجاد یک ذخیره UST داشت. سرمایه گذاران در ماه مه علیه جامپ تریدینگ شکایت کردند و مدعی شدند که این شرکت و مدیر عامل آن، کاناو کاریا، قیمت UST را دستکاری کرده اند تا حدود 1.3 میلیارد دلار سود ایجاد کنند.

مرتبط با: Jump Trading قصد دارد شکایت گروه Terra را به کالیفرنیا منتقل کند

در ماه فوریه، SEC آزمایشگاه Terraform و یکی از بنیان‌گذاران Do Kwon را به اتهام «انجام کلاهبرداری چند میلیارد دلاری در اوراق بهادار دارایی‌های دیجیتال» متهم کرد. این پرونده در زمان انتشار هنوز در حال بررسی بود، اما هر دو SEC و Kwon و Terraform Laboratories درخواستی برای قضاوت خلاصه در اکتبر ارائه کردند.

مقامات مونته نگرو در ماه ژوئن کوون را به دلیل استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر کردند و بعداً بنیانگذار Terraform را به چهار ماه زندان محکوم کردند. در 24 نوامبر، دادگاه مونته نگرو استرداد کوون را به شرط تایید وزیر دادگستری تایید کرد. این بدان معناست که او می تواند به ایالات متحده یا کره جنوبی فرستاده شود تا با اتهامات روبرو شود.

مجله: Terra سقوط کرد زیرا از غرور به عنوان وثیقه استفاده کرد – Knifefight
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید