قاضی گفت وکلای سام بنکمن-فرید تا اول سپتامبر فرصت داشتند تا جلسه رسیدگی را به تعویق بیاندازند: گزارش


علیرغم اینکه قاضی گفته است لزوماً دستور تعویق صادر نخواهد کرد، وکلای SBF به مدیر عامل سابق FTX فشار می آورند تا به او زمان بیشتری برای آماده کردن دفاعیه خود بدهد.

طبق گزارش ها، وکلای نماینده مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید یا SBF برای آماده سازی تاریخ دیگری درخواست نکردند، اما یک قاضی فدرال زمان محدودی را برای آن پیشنهاد کرد.

طبق گزارش 30 اوت توسط Inner City Press، قاضی لوئیس کاپلان فوق الذکر طبق تاریخ شروع دادگاه بانکمن-فرید، آخرین مهلت درخواست هیئت منصفه 7 سپتامبر بود. طبق گزارش‌ها، وکلای SBF گفته‌اند که «تاریخ تهاجمی» را انتخاب کرده‌اند که مدیر عامل سابق FTX این فرصت را داشته باشد تا نام خود را پاک کند، اما به طور کامل تصمیم نگرفته‌اند. با توجه به مشکلات احتمالی در دسترسی به مواد اکتشافی، ما درخواست زمان بیشتری برای آماده سازی داریم.

کاپلان گفت: «اگر متهم فکر می‌کند که به تعویق نیاز دارد، ممکن است آن را درخواست کند. من نمی گویم که لزوماً این را می پذیرم. آنها نه تنها باید تعداد اسناد را بگویند، بلکه باید نیاز خود را نیز نشان دهند. باید گوشت بیشتری روی این استخوان ها باشد.»

جلسه 30 اوت بر روی دادخواست های وکلای SBF متمرکز شد که به دنبال آزادی موقت مدیر عامل سابق FTX برای آماده شدن برای محاکمه جنایی 3 اکتبر بودند. کاپلان در 11 آگوست وثیقه بانکمن-فرید را لغو کرد و در نتیجه او به بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین منتقل شد. تیم حقوقی استدلال کرد که عدم دسترسی مداوم به اینترنت و اسناد مربوط به پرونده وی برای آماده سازی محاکمه کافی نیست.

“[Bankman-Fried] او گفت که دانیل ساسون، معاون دادستان کل ایالات متحده توانست “70 ساعت در هفته اکتشافات را بررسی کند”. وکیل می تواند 7 روز در هفته با او ملاقات کند. این یک … حرفه ای متهم تعداد زیادی وکلا و کارشناسان دارد که به صورت شبانه روزی آماده می شوند.»

مرتبط با: DOJ دفاع از ادعای کلاهبرداری SBF را “بی ربط” توصیف کرد و اطلاعات بیشتری را درخواست کرد

کاپلان گفت که SBF خواسته های تیم دفاعی و دادستان ها را تا اول سپتامبر خواهد پذیرفت و تا هفته بعد تصمیم گیری خواهد کرد. 4 سپتامبر، روز کارگر، یک تعطیلات ملی در ایالات متحده است. این پرونده‌ها شامل استراتژی دفاعی می‌شد که نشان می‌داد بانکمن-فرید به توصیه وکیل قبلی در رابطه با اقدامات ادعایی خود در FTX و Alameda Research عمدتاً با حسن نیت عمل کرده است.

Bankman-Fried با 12 اتهام مواجه است که شامل دو پرونده قضایی است که قرار است از 2 اکتبر 2023 و 11 مارس 2024 آغاز شود. او تمام اتهامات را رد کرد.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید