قاضی حکم می‌کند که سلسیوس وجوهی را در حساب‌های درآمد نگهداری می‌کند و راه را برای فروش استیبل کوین هموار می‌کند

قاضی حکم می‌کند که سلسیوس وجوهی را در حساب‌های درآمد نگهداری می‌کند و راه را برای فروش استیبل کوین هموار می‌کند


قاضی مارتین گلن شرایط استفاده از برنامه مزایا را «نهایی» می‌داند و علاوه بر این، عادلانه‌تر است که با دارندگان حساب به‌عنوان بستانکاران بدون تضمین رفتار شود.

قاضی مارتین گلن، که ریاست پرونده ورشکستگی سلسیوس را بر عهده داشت، در 4 ژانویه حکم داد که وجوه موجود در برنامه سود با بهره سلسیوس مطابق با شرایط استفاده از برنامه متعلق به سلسیوس است. ارزش این وجوه بیش از 4 میلیارد دلار گزارش شده است.

قاضی مارتین با اشاره به آخرین نسخه شرایط استفاده از برنامه Earn نوشت: «مسئله مالکیت دارایی‌ها در حساب‌های سود یک موضوع قانون قرارداد است» و خاطرنشان کرد که پلتفرم وام‌دهی سلسیوس «حقوق و عناوین کامل بر این دارایی‌های دیجیتال واجد شرایط دارد. ” از جمله حقوق مالکیت.»

مطالب مرتبط: Core Scientific 37000 دکل ماینینگ را که میزبان آن برای درجه سانتیگراد است تعطیل کرد.

قاضی شرایط استفاده را “نهایی” خواند و خاطرنشان کرد که اگر وجوه مورد نظر متعلق به وام گیرنده باشد، بازگشت آنها به طرح فصل 11 برای توزیع بین طلبکاران بدون وثیقه بستگی دارد که منجر به نتیجه عادلانه تری نسبت به برخی دیگر می شود. دارندگان حساب مالک وجوه قفل شده در برنامه اعلام می شوند. قاضی در پایان گفت:

همانطور که در این رای مکرر آمده است، حقوق طلبکار در خصوص دفاعیات مختلف و ادعای نقض قرارداد محفوظ است. طلبکاران از هر فرصتی برای برگزاری استماع کامل در مورد ماهیت این دعاوی در طول حل و فصل دعاوی برخوردار خواهند بود.»

دادگاه تا 15 فوریه به سلسیوس فرصت داد تا طرح تجدید ساختار فصل 11 را ارائه کند. قاضی مارتین دستور بازگرداندن 44 میلیون دلار از ارزهای رمزنگاری شده در حساب های نگهداری مشتریان را صادر کرد. سلسیوس در 14 جولای اعلام ورشکستگی کرد.

این قطعنامه می گوید که باید مجاز باشد، با اشاره به 18 میلیون دلار استیبل کوین در برنامه درآمد سلسیوس که سعی دارد بفروشد:

“در حالی که وام گیرندگان قضاوت تجاری خود را اعمال می کنند، آنها دلیل تجاری خوبی برای مجوز فروش پیدا کرده اند.”

هیئت امنای ایالات متحده و تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار دولتی با اجازه فروش مخالفت کردند و گفتند که سلسیوس از قبل نقدینگی لازم برای فعالیت در چند ماه آینده را دارد.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉