قاضی از پرونده SBF-FTX به دلیل وابستگی مشاوره به شرکت حقوقی شوهر کناره گیری کرد.

قاضی از پرونده SBF-FTX به دلیل وابستگی مشاوره به شرکت حقوقی شوهر کناره گیری کرد.


خروج قاضی آبرامز از پرونده FTX هرگونه تضاد منافع را در پرونده FTX حذف می کند، زیرا آندرس به عنوان شریک در Davis Polk & Wardwell، یک شرکت حقوقی که در سال 2021 به FTX مشاوره می دهد، خدمت می کند.

زمانی که قاضی منطقه، رونی آبرامز، دخالت خود را در این پرونده انصراف داد، رسیدگی‌های حقوقی در حال انجام علیه مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید (SBF) تغییری تازه پیدا کرد. پس از اینکه آبرامز اعلام کرد که یک شرکت حقوقی که از همسرش به عنوان شریک استفاده می کرد، در سال 2021 به صرافی ارز دیجیتال مشاوره می داد، دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک خود را از شکایت FTX رها کرد.

در پرونده ای در 23 دسامبر، قاضی آبرامز فاش کرد که همسرش گرگ آندرس شریکی در شرکت حقوقی Davis Polk & Wardwell است که او از ژوئن 2019 با آن کار کرده است. علاوه بر این، تاکید شد که شرکت حقوقی در حال مشاوره FTX است. در سال 2021

آبرامز همچنین خاطرنشان کرد که شرکت حقوقی طرفینی را نمایندگی می کند که ممکن است در سایر مراحل قانونی علیه FTX و SBF باشند. وی با اشاره به اینکه به دلیل محرمانه بودن این مسائل به دادگاه منطقه اطلاعی نداشت، گفت: شوهرم با هیچ کدام از این وکالت ها کاری ندارد.

با این حال، برای جلوگیری از هرگونه تعارض احتمالی یا ظاهر شدن درگیری، دادگاه خود را از این اقدام نجات می دهد.

انصراف قاضی آبرامز از پرونده FTX هرگونه تضاد منافع در پرونده FTX را از بین می برد، با توجه به این واقعیت که آندرس به عنوان شریک در شرکت حقوقی دیویس پولک و واردول ادامه می دهد.

مقاله دادگاه که انصراف قاضی منطقه رونی آبرامز از پرونده ساموئل بنکمن-فرید را نشان می دهد. منبع: Documentcloud.org

آندرس قبلاً به عنوان دستیار دادستان ایالات متحده، به ویژه در ناحیه شرقی نیویورک کار می کرد، جایی که او بر تعقیب قضایی کلاهبرداری و تحقیقات رشوه خواری خارجی نظارت داشت.

مربوط: مدیر عامل سابق Alameda تایید می کند که شرکت میلیاردها دلار از سپرده های مشتریان FTX به عنوان بخشی از قرارداد دفاعی وام گرفته است.

در 22 دسامبر، SBF با وثیقه 250 میلیون دلاری بر اساس قول کتبی مبنی بر حضور در دادگاه های آینده و عدم شرکت در فعالیت های غیرقانونی آزاد شد.

اما با توجه به اینکه SBF قبلاً ادعا کرده بود در زمان تشکیل پرونده ورشکستگی کمتر از 100000 دلار در اختیار دارد، وثیقه باعث ایجاد وثیقه شد.

وثیقه شخصی به Bankman-Fried اجازه داد تا بدون پرداخت واقعی از زندان خارج شود. وثیقه در برابر اموال تضمین شده متعلق به والدین، یکی از بستگان و یک دوست خانوادگی آنها تایید می شود.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉