قاضی به یوتیوبر «BitBoy Crypto» دستور می دهد تا به آزار و اذیت ادعایی رسیدگی کند.


به بن آرمسترانگ دستور داده شده است که در دادگاه فلوریدا حاضر شود تا به اتهاماتی مبنی بر تهدید و آزار وکلا در پی شکایت دسته جمعی علیه او و سایر اینفلوئنسرهای کریپتو رسیدگی کند.

یک قاضی فدرال دستوری را امضا کرده است که بر اساس آن، بن آرمسترانگ، یوتیوبر بیت‌بوی کریپتو، باید در فلوریدا به عنوان بخشی از کنفرانس وضعیت در رابطه با پرونده‌ای که شامل چندین پدیده رمزنگاری است، ظاهر شود.

در شکایتی که در 12 آوریل در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی فلوریدا تنظیم شد، قاضی ملیسا دامیان به آرمسترانگ و وکیلش دستور داد تا در 20 آوریل به همراه تیم حقوقی به نمایندگی از اینفلوئنسرها در دادگاه حاضر شوند. بر اساس این فرمان، این کنفرانس به منظور جلب توجه به “آزار و اذیت آرمسترانگ از وکیل شاکی” بوده است.

آرمسترانگ، همراه با چندین کاربر یوتیوب دیگر، در یک شکایت یک میلیارد دلاری در 15 مارس به اتهام ترویج “کلاهبرداری رمزنگاری FTX بدون افشای غرامت” درگیر شد. آدام مسکوویتز، نماینده شاکی ادوین گاریسون و دیگران در دادخواست دسته جمعی، ادعا می کند که آرمسترانگ با “تماس های تلفنی بی پایان، توییت ها و ایمیل ها”، پست های صوتی “مبتذل” و پست های شبکه های اجتماعی تلقین آمیز تیم حقوقی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

پرونده 5 آوریل که به دلیل جلسه استماع آرمسترانگ اشاره می کند شامل “تهدیدهای خشونت آمیز روزانه” یوتیوبر و پاسخ به ایمیل های تهدیدآمیز و توهین آمیز قبل از ارائه اسناد فرآیند است. تیم حقوقی همچنین در پرونده ای در 20 مارس گزارش داد که یکی از پیام های صوتی آرمسترانگ شامل یوتیوبر است که ظاهراً تهدید کرده است که خانه مسکوویتز را با معترضان “24/7 شبانه روز” محاصره می کند.

گستره حملات (از جمله تهدید به مرگ) نمونه‌ای در این پرونده‌ها است و از آن زمان تاکنون هر روز ادامه یافته است، وکیل امضاء کننده را ملزم می‌کند تا تحقیقات FBI را علیه آرمسترانگ و همچنین پرونده‌های تحقیقاتی را از مقامات پلیس محلی باز کند. وکلا و خانواده های شاکیان،” مسکوویتز گفت.

پست های توییتری از آرمسترانگ درخواست کرد دعوای اصلی در مورد افشای غرامت از FTX “مطمقاً هیچ ارزشی نداشت.” پدیده کریپتو با مناقشات آنلاین غریبه نیست و مرتباً به افراد برجسته از جمله کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا توهین می کند و اغلب اقدامات گروهی را رد می کند.

مرتبط با: YouTube مدیر Web3-friendly را به عنوان مدیرعامل جدید منصوب می کند

در آگوست 2022، آرمسترانگ علیه یوتیوبر ارلینگ منگشول جونیور، که با نام آتوزی نیز شناخته می شود، در پاسخ به ویدیویی که منگشول منتشر کرد و مدعی شد، “این یوتیوبر طرفدارانش را کلاهبرداری می کند… Bitboy Crypto”، شکایتی را برای افترا تنظیم کرد. آرمسترانگ پس از جمع آوری بیش از 200000 دلار در کمپینی در کمتر از 24 ساعت برای دفاع از منگشول، پرونده را پس گرفت.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *