Judge اقدامات کاربران سلسیوس را که به دنبال بازپس گیری دارایی هستند رد می کند

Judge اقدامات کاربران سلسیوس را که به دنبال بازپس گیری دارایی هستند رد می کند


دو شاکی در حال حرکت به مدیر عامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، اعتراض کردند و مدعی شدند که کاربران را گمراه کرده است و همگی استدلال می‌کنند که شرایط استفاده از پلتفرم کنترل دارایی‌ها را در اختیار آنها گذاشته است.

یک قاضی ناظر بر روند ورشکستگی شرکت وام دهنده رمزارز Celsius Network، اقدامات سه کاربر را با ادعاهای مختلف در مورد دارایی های مسدود شده از ژوئیه رد کرده است.

قاضی مارتین گلن در دستورات خود در 25 ژانویه به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، ادعای ربکا گالاگر، شاکی درجه سلسیوس را رد کرد، که مدعی بود دارایی های سودآور “درآمد” در این پلت فرم “مالک او” است. ” و نه اموال میز ورشکستگی» در اختیار بدهکاران است. قاضی درخواست‌های مشابه دارندگان حساب Celsius، Mark Benzaken و Kulpreet Khanuja را رد کرد.

ادعاهای سه نفر شامل این ادعا بود که شرایط استفاده سلسیوس اجازه نمی دهد دارایی ها از پلت فرم به کنترل بدهکاران در صورت ورشکستگی منتقل شوند. گالاگر و خانوجا با نام الکس ماشینسکی گفتند که مدیر عامل سابق سلسیوس با اظهارات عمومی خود مشتریان را گمراه کرد و کاربران به ترتیب مالکیت کامل دارایی های خود را حفظ خواهند کرد.

قاضی گلن گفت که دادگاه اتهامات علیه ماشینسکی را “جدی” تلقی کرد، اما هر سه درخواست را رد کرد. در مورد خانوجه گفت:

هر ادعایی مبنی بر اینکه سلسیوس قرارداد خود با خانوجا را نقض کرده است، بر مالکیت ارز دیجیتال سپرده‌شده در حساب خانوجا تأثیری نخواهد داشت. همانطور که Earn Vision توضیح می‌دهد، ارز دیجیتال سپرده‌شده در حساب‌های سود به مالکیت سلسیوس تبدیل شده است. […] ارز رمزنگاری شده در حساب‌های درآمد خانوجا متعلق به ملک است و خواهد ماند.»

لوئیز ابوت، شریک شرکت حقوقی کیستون مستقر در بریتانیا، در ماه دسامبر به کوین تلگراف گفت که تاکتیک قانونی موجود برای کاربران FTX – صرافی در ایالات متحده نیز در حال ورشکستگی است – ادعای دارایی‌های کریپتو و فیات است. همیشه ملک آنها باقی مانده است» و نباید تحت کنترل املاک بدهکاران باشد. در حالی که Abbott در مورد وجوه FTX اهدا شده به اشخاص ثالث صحبت می کند، احکام اخیر در مورد سلسیوس استدلال می کند که شرایط استفاده به پلتفرم “همه حقوق و عنوان را برای چنین دارایی های دیجیتال، از جمله حقوق مالکیت” می دهد.

مربوط: قاضی ورشکستگی دستور داد 44 میلیون دلار ارز دیجیتال به مشتریان سلسیوس بازگردانده شود

سلسیوس مشکلات نقدینگی را در ژوئن 2022 گزارش کرد و با استناد به “شرایط شدید بازار”، برداشت کاربران را مسدود کرد. این شرکت بعداً در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. مقامات ایالات متحده از ماشینسکی به دلیل نقش او در سقوط پلتفرم شکایت کرده اند و ادعا می کنند که وی “اظهارات نادرست و گمراه کننده” را به سرمایه گذاران ارائه کرده و “وضعیت مالی وخیم” شرکت را پنهان کرده است.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉