JPMorgan با کاهش قیمت بیت کوین هشدار بزرگی برای بیت کوین صادر می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

غول بانکی جی پی مورگان اخیراً هشدار بزرگی برای بیت کوین صادر کرده است و بیان می کند که تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات نقدی و مرتبط با دومین ارز دیجیتال بزرگ به طور قابل توجهی بیش از حد برآورد شده است.

جی پی مورگان خاطرنشان کرد که همه جریان های ورودی در واقع نشان دهنده پول تازه سرمایه گذاران نهادی نیستند. در واقعیت، تغییر قابل توجهی از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها رخ داده است.

با توجه به عواملی مانند مقرون به صرفه بودن، حفاظت نظارتی و نقدینگی عمیق تر، ETF های بیت کوین اکنون به عنوان وسیله ای مطلوب برای سرمایه گذاری در بیت کوین ظاهر شده اند.

به ویژه صرافی ها پس از معرفی ETF های نقطه ای، کاهش قابل توجهی در ذخایر بیت کوین را تجربه کردند.

جی پی مورگان اشاره کرد که اکثریت 25 میلیارد دلار ورودی ETF ثبت شده از زمان شروع معاملات در ژانویه در واقع نشان دهنده چرخش کیف پول های دیجیتال موجود است که ضربه بزرگی به روایت صعودی غالب تقاضای نهادی قابل توجه وارد می کند.

مرتبط با

این غول بانکی جریان خالص واقعی به صندوق های ETF بیت کوین را حدود 12 میلیارد دلار تخمین می زند.

علاوه بر این، جی پی مورگان اعلام کرد که قیمت بیت کوین نسبت به هزینه تولید ارز دیجیتال پیشرو بالا است، بنابراین این غول بانکی انتظار ورود قابل توجهی در ماه های آینده را ندارد.

پنجشنبه شاهد خروج 244 میلیون دلاری از ETF های بیت کوین بودیم. بزرگترین ارز دیجیتال زیر سطح 67000 دلار باقی مانده است.

همه یکسان

همانطور که جیمز سیفارت، تحلیلگر اشاره کرد، مدت هاست که مشخص شده است که برخی از ورودی ها صرفاً بیت کوین بازیافت شده را نشان می دهند. او گفت: “با انصاف. این ارزیابی گسترده تقریبا از روز اول پذیرفته شده و شناخته شده است.” سیفارت همچنین صحت ارقام جی پی مورگان را زیر سوال برد زیرا نسبت سکه های بازیافتی بسیار زیاد بود.

مرتبط با

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، پیش بینی کرد که رویکردهای ضد ETF جی پی مورگان قدیمی نخواهد شد. بالچوناس در یک پست رسانه اجتماعی گفت: “آنها دقیقاً در اینجا به عنوان رهبر دیده نمی شوند. در نهایت، هر شرط بندی تماس علیه ETF (صرف نظر از دسته بندی) احتمالاً به خوبی جواب نمی دهد.”


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید