جی پی مورگان برای گاوهای بیت کوین هشداری جدی صادر کرد


تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کسانی که امیدوارند در چرخه پس از هاوینگ فعلی شاهد یک صفحه جدید بیت کوین باشند، ممکن است رویای تلخی داشته باشند.

طبق گزارش اخیر تحلیلگر بانکی JPMorgan، این ارز دیجیتال پرچمدار از نظر ارزش گذاری و حجم معاملات به اوج خود رسیده است.

این ارز دیجیتال پیشرو در ۱۴ مارس به بالاترین حد فعلی خود یعنی ۷۳۷۳۷ دلار رسید، پس از آن که صندوق‌های مختلف قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) از موفقیت زیادی برخوردار شدند.

با این حال، ارز دیجیتال نتوانست حرکت صعودی خود را حفظ کند. تلاش های متعدد برای بازپس گیری 73000 دلار برای گاوها شکست خورده است.

هفته گذشته، قیمت بیت کوین به زیر سطح 54000 دلار سقوط کرد و بزرگترین اصلاح چرخه فعلی، 27٪ را ثبت کرد. کریپتوکارنسی، Mt. بازپرداخت Gox و فروش بزرگ توسط دولت آلمان آغاز شد.

JPMorgan همچنین عملکرد ضعیف پیش بینی شده ETF های بیت کوین در ماه ژوئن را با خروج 662 میلیون دلار بررسی کرد.

با این حال، هنوز برخی از تحلیلگران هستند که معتقدند چرخه گاوی هنوز به پایان نرسیده است. به عنوان مثال، اخیراً تام لی از Fundstrat تکرار کرد قیمت تخمینی 150000 تومان پیتر برانت، تاجر کالا نیز متقاعد شده است که چنین هدفی برای ارز دیجیتال پیشرو در سال 2025 قابل دستیابی است.

با وجود باد مخالف، هنوز نشانه هایی وجود دارد که ممکن است بازار در حالت بهبود باشد. به عنوان مثال، صندوق های ETF بیت کوین توانستند در 8 ژوئیه ورودی 295 میلیون دلاری را ثبت کنند که نشانه ای از رشد تقاضا است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید