JPMorgan Chase با علامت تجاری IndexGPT وارد مسابقه سازنده هوش مصنوعی می شود


IndexGPT، رقیب ChatGPT JPMorgan، در انواع واحدهای تجاری، از جمله تبلیغات، مشاوره تجاری، و انواع نرم افزارهای متمرکز مالی به عنوان خدمات (SAAS) و سایر خدمات مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

غول Finserv JPMorgan Chase یک درخواست علامت تجاری برای IndexGPT ثبت کرده است که نشان دهنده ورود خود به رقابت برای ایجاد یک ابزار هوش مصنوعی سازنده برای اهداف تجاری است.

به گفته JPMorgan، یک درخواست علامت تجاری در 11 مه در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) برای کاراکترهای “IndexGPT” برای استفاده در تجارت ثبت شد.

علامت شامل کاراکترهای استاندارد بدون هیچ گونه تظاهر به سبک، اندازه یا رنگ فونت خاص است. منبع: USPTO

تصویر بالا متنی را نشان می دهد که با برنامه علامت تجاری JPMorgan با کاراکترهای استاندارد ارائه می شود – “بدون ادعای سبک، اندازه یا رنگ فونت.”

IndexGPT در انواع واحدهای تجاری، از جمله تبلیغات، مشاوره تجاری، و نرم افزارهای مختلف متمرکز بر مالی به عنوان خدمات (SAAS) و غیره استفاده خواهد شد.

برنامه علامت تجاری JPMorgan برای IndexGPT. منبع: USPTO

برنامه علامت تجاری JPMorgan منعکس کننده افکار مدیر عامل شرکت جیمی دیمون در مورد هوش مصنوعی (AI) است. در ماه آوریل، دیمون فاش کرد که این شرکت بیش از 300 مورد استفاده از هوش مصنوعی در تولید برای ریسک، تحقیق، بازاریابی، تجربه مشتری و پیشگیری از کلاهبرداری دارد. او بیان کرد:

هوش مصنوعی، و داده‌هایی که آن را تغذیه می‌کند، برای موفقیت آینده شرکت ما حیاتی خواهد بود – اهمیت اجرای فناوری‌های جدید را نمی‌توان نادیده گرفت.»

JPMorgan قصد دارد کارکنان خود را با ChatGPT و دیگر ابزارهای مدل زبان اصلی توانمند کند.

مرتبط با: 7 پلاگین ChatGPT برای افزایش بهره وری

از آنجایی که غول‌های فناوری در همه بخش‌های تجاری در راه استفاده از هوش مصنوعی مولد هستند، اپل با محدود کردن استفاده از ChatGPT و ابزارهای مشابه، چرخشی را در پیش گرفته است.

یک سند داخلی نگرانی های اپل را در مورد به خطر انداختن احتمالی داده های حساس آشکار کرده است.

اپل ضمن تاکید بر ترس از افشای داده‌های محرمانه، استفاده از Copilot را که یک ابزار هوش مصنوعی از GitHub است، یک برنامه کاربردی متعلق به مایکروسافت که کدنویسی نرم‌افزار را خودکار می‌کند، محدود کرد.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید