مدیران از طرح شبکه اصلی سازمانی JPMorgan و Apollo رونمایی کردند


شبکه اصلی سازمانی مقیاس‌پذیری را برای افزودن برنامه‌های کاربردی به شبکه‌ای فراهم می‌کند که در حال حاضر تعدادی بانک نهادی، دلال-فروشندگان و مدیران دارایی مطابق با KYC دارد.

مدیران غول های بانکی جی پی مورگان چیس و آپولو از طرح هایی برای یک شبکه اصلی سازمانی توکن شده که در طول همکاری خود در پروژه آزمایشی Guardian پروژه مرجع پولی سنگاپور (MAS) ایجاد شده است، رونمایی کرده اند.

در 15 نوامبر، MAS پنج پایلوت صنعتی دیگر را برای آزمایش انواع موارد استفاده مرتبط با توکن سازی دارایی، با مشارکت 17 موسسه مالی عضو، از جمله JPMorgan و Apollo، به Project Guardian معرفی کرد. این دو برای آزمایش دارایی‌های دیجیتال برای سرمایه‌گذاری روان‌تر و مدیریت پرتفوی اختیاری و دارایی‌های جایگزین، تعادل مجدد خودکار پورتفولیو و سفارشی‌سازی در مقیاس با یکدیگر همکاری کردند.

اعضای پروژه گاردین منبع: mas.gov.sg

کریستین موی، شریک مدیریت جهانی آپولو، در مصاحبه‌ای با فوربس توضیح داد که چگونه توکن‌سازی در سطح تولید به ایجاد محصول جدید قابل تجارت جی‌پی مورگان، مخزن روزانه، کمک کرد. تایرون لوبان، رئیس بلاک چین وام دهنده، توضیح داد که سیستم جدید تاکنون بیش از 900 میلیارد دلار دارایی را پردازش کرده است و افزود:

در واقع، قبل از این، هیچ بازار مخروبه درون روزی وجود نداشت، و اکنون ما تقریباً 2 میلیارد دلار معاملات درون روزی را از طریق پلتفرم خود پردازش می کنیم.

به گفته موی، این سیستم به‌عنوان یک شبکه اصلی سازمانی عمل می‌کند و آن را در رقابت برای ارائه ابزارهای سرمایه‌گذاری توکن‌شده، دارای مزیت حرکت اول می‌داند. او گفت:

بدیهی است که ما شاهد پیشرفت و نوآوری اتر (ETH) و تأثیرات شبکه ای آنها به عنوان اولین محرک بوده ایم، و اکنون اینجاست که تمام نوآوری های نسل بعدی ایجاد می شوند.

شبکه اصلی سازمانی مقیاس‌پذیری را برای افزودن برنامه‌های کاربردی به شبکه موجود بانک‌های نهادی، دلال‌ها و مدیران دارایی مطابق با مشتری خود (KYC) فراهم می‌کند.

مرتبط با: بانک مرکزی سنگاپور CBDC عمده فروشی زنده را برای پرداخت آزمایش می کند

از طریق Project Guardian، موسسات مالی روی پشته‌های نرم‌افزاری ایده‌آل کار می‌کنند که می‌تواند قابلیت همکاری متقابل در مجموعه‌های مختلف دارایی را در خود جای دهد.

در 24 نوامبر، MAS اقداماتی را برای ارائه دهندگان خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) برای جلوگیری از حدس و گمان در سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اعلام کرد.

تعیین آگاهی از ریسک مشتریان، انکار خرید کارت اعتباری، و عدم ارائه مشوق برخی از راه هایی است که MAS از ارائه دهندگان خدمات DPT می خواهد تا به مشتریان خرده خود کمک کنند تا از حدس و گمان قیمت اجتناب کنند.

مجله: موارد استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، شماره 1: بهترین ارز برای هوش مصنوعی کریپتو است


نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید