پسر جان لنون توییت ETF بیت کوین را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شان اونو لنون، ​​پسر کوچک‌تر جان لنون افسانه‌ای، که به خاطر حمایت از بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، اخیراً توییتی منتشر کرده است که در آن درباره تأیید ETF بیت‌کوین صحبت کرده، سرویس Community Notes مبتنی بر توییتر را مطرح کرده و اقدامی انجام داده است. بر روی آن. این ضربه‌ای به سناتور الیزابت وارن، حریف مشهور ارزهای دیجیتال است.

این سیاستمدار از تصمیم اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و رئیس آن گری جنسلر برای چراغ سبز 11 برنامه ETF مبتنی بر بیت کوین انتقاد کرد. با این حال، Community Notes توییت او را تصحیح کرد و استدلال هایی را ارائه کرد که توسط رسانه های جریان اصلی پشتیبانی می شد.

شان لنون، ​​طرفدار کریپتو، یادداشت های انجمن را ستایش می کند

اوایل امروز، سناتور وارن توییت کرد که معتقد است تصمیم مثبتی که توسط SEC در مورد ETF بیت کوین گرفته شده است “به عنوان یک موضوع قانون اشتباه است، به عنوان یک موضوع سیاست اشتباه است.” او گفت که معتقد است اگر SEC بخواهد ارزهای دیجیتال عمیق‌تر از آنچه که قبلاً انجام می‌دهند به سیستم مالی فعلی بروند، برای شرکت‌های رمزنگاری و کاربران آنها ضروری‌تر است که قوانین اساسی ضد پولشویی را دنبال کنند.

Community Notes نظر داد و بیان کرد که قوانین قوی در حال حاضر برای کمک به جلوگیری از پولشویی وجود دارد. وی به موسسات مالی مستقر در ایالات متحده مانند FinCEN، CFTC، SEC و اجرای اقدامات مختلف AML “تطابق، پیروی از تحریم ها و نظارت بر txn” اشاره کرد. Community Notes همچنین پیوندی به مقاله منتشر شده توسط رویترز برای حمایت از استدلال مخالف خود منتشر کرد.

شان اونو لنون این مطلب را بازتوییت کرد و افزود: “یادداشت های انجمن برای پیروزی!”

بیت کوین علیرغم تایید ETF کاهش می یابد

علی‌رغم اینکه درخواست‌های صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین مبتنی بر نقطه‌ای که اوایل این هفته تأیید شد، قیمت ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان همچنان در قرمز باقی مانده است. پس از افزایش نزدیک به 7 درصدی در روز پنجشنبه، زمانی که بیت کوین برای مدت کوتاهی توانست از سطح 49000 دلار بالاتر برود، اصلاحی به دنبال داشت و بیت کوین 6.49 درصد به پایین ترین سطح سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، طلای دیجیتال با قیمت 45855 دلار در حال تغییر است.

در حالی که بسیاری از معامله گران پس از رسیدن بیت کوین خود به بالاترین سطح محلی برای تضمین سود، شروع به فروش بیت کوین خود می کنند، برخی نیز برای ورود به ETF های بیت کوین نقطه ای تازه راه اندازی شده بیت کوین را با فیات مبادله می کنند.

اما چندین ETF بیت کوین در روز اول شاهد ورود تنها 400 میلیون دلار بودند و صادرکنندگان انتظار ارقام بسیار بیشتری را داشتند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید