جیم کرامر درباره میکرواستراتژی هشدار می دهد


جیم کرامر مجری مشهور CNBC اخیراً شرکت هوش تجاری MicroStrategy را هدف قرار داده است.

مجری 69 ساله «پول دیوانه» اخیرا به بینندگانش هشدار داده است که سهام این شرکت را نخرند.

به گفته کرامر، کسانی که می خواهند به بیت کوین دسترسی داشته باشند، باید بزرگترین ارز دیجیتال را مستقیما خریداری کنند.

مورد گاو نر

MicroStrategy به طور قابل توجهی از بیت کوین تا به امروز بهتر عمل کرده است.

به گفته شرکت بانکداری سرمایه گذاری TD Cowen، سهام امسال می تواند افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

موسسات انگشتان پا را فرو ببرید به گفته TD Cowen، سرمایه گذاری در ETF های بیت کوین می تواند کاتالیزور صعودی قابل توجهی برای MicroStrategy باشد.

همچنین پیش‌بینی می‌شود که این شرکت از رد شدن ETF‌های نقطه‌ای مبتنی بر اتریوم در اواخر این ماه به طور گسترده سود خواهد برد.

Saylor پیش‌بینی کرد که ETF بیت‌کوین تهدیدی برای MicroStrategy نخواهد بود، زیرا ETF‌ها کارمزد دریافت می‌کنند. MicroStrategy همچنین “اهرم هوشمند” را بدون هیچ هزینه ای برای مالکان فراهم می کند.

نتایج سه ماهه اول MicroStrategy

ماه گذشته، این شرکت زیان خالص سه ماهه 53.1 میلیون دلاری را گزارش کرد. سودهای کاغذی مرتبط با بیت کوین که توسط MicroStrategy در سه ماهه اول ثبت شد، در گزارش نهایی منعکس نشد زیرا این شرکت هنوز قانون جدید حسابداری را انتخاب نکرده است.

ماه گذشته، بنچمارک کارگزار اعلام کرد که در صورت پذیرش استاندارد جدید حسابداری، این شرکت می تواند در شاخص S&P 500 قرار گیرد.

سال گذشته، هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) مجاز از سال 2025، شرکت ها باید ارزهای دیجیتال را به ارزش منصفانه در ترازنامه خود گزارش دهند. اما قوانین جدید حسابداری ممکن است زودتر تصویب شوند.

یک سواری وحشیانه

MicroStrategy به دلیل رشد صعودی بیت کوین در حال افزایش است. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت در سال 2022 در آستانه دریافت تماس حاشیه‌ای قرار گرفت، زمانی که ارز دیجیتال افت شدیدی را تجربه کرد. کرامر در آن زمان سیلور را در شبکه های اجتماعی مسخره کرد:

«فشار روی سهام Microstrategy به دلیل همه وام‌گیری‌های آن در برابر ارزهای دیجیتال کمی بیش از حد است. آیا تصور اینکه آنها چیزی برای جلوگیری از راه اندازی این فراخوان حاشیه ساز نداشته باشند سخت است؟ گفت: به ما بگو.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید