جیم کرامر با افت بیت کوین هشدار فوری بازار صادر می کند


فهرست

  • شوخی اول آوریل؟
  • آیا بازار بیش از حد خرید است؟

جیم کرامر، انتخابگر سهام و مفسر CNBC هشدار داد در حال حاضر به نظر می رسد بازار برای مدتی “بیشترین خرید” را داشته باشد.

این پس از قیمت بیت کوین می آید او گل زد این هفتمین ماه متوالی خود را برای اولین بار از سال 2012 در فضای سبز گذراند و یک شمع ماهانه بالاتر از بالاترین میزان چرخه قبلی بسته بود.

شوخی اول آوریل؟

برخی حدس می زنند که آیا توییت کرامر فقط یک شوخی اول آوریل بوده است.

سایر کاربران شروع به تمسخر قدرت پیش بینی تحلیلگر کردند و استدلال کردند که پست های رسانه های اجتماعی او باید به عنوان شاخص های مخالف در نظر گرفته شوند.

سال گذشته، Tuttle Capital Management حتی تصمیم گرفت صندوق قابل معامله در مبادلات Inverse Cramer را راه‌اندازی کند که در برابر تماس‌های این مفسر مالی بحث‌برانگیز شرط‌بندی می‌کند. اما کرامر همچنان آخرین خنده را پس از اینکه ETF در ژانویه پس از ارسال یک بازده منفی 15 درصدی بسته شد، داشت.

آیا بازار بیش از حد خرید است؟

گروه سرمایه گذاری سفارشی اخیرا فوق الذکر سیگنال‌های خرید بیش از حد در تمام صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر شاخص در ایالات متحده ظاهر شد

شاخص S&P 500 که عملکرد شرکت های بزرگ معامله شده در بورس های آمریکا را ردیابی می کند، به بالاترین حد خود یعنی 5250 رسید. تنها در شش ماه گذشته 22 درصد افزایش یافته است. شاخص بنچمارک علیرغم رسیدن به بیشترین سطح خرید بیش از حد از سال 2020 در دسامبر به افزایش خود ادامه داد.

پس از شکستن نگرش دیرینه اش همبستگی با سهام فناوری در سال گذشته، پس از راه‌اندازی چندین ETF بیت‌کوین، بزرگترین ارز دیجیتال ممکن است منعکس کننده شاخص‌های اصلی بازار سهام باشد. بنابراین، بعید است که یک اصلاح در بازار سهام برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده خوب باشد.

با وجود این، بلک راک هنوز است می بیند بزرگترین ارز دیجیتال به عنوان یک متنوع کننده سبد قدرتمند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید