جیم کرامر سکوت را در قبال شرط 180 میلیون دلاری Roaring Kitty شکست GameStop


در تحولات اخیر پیرامون حماسه GameStop، جیم کرامر، مفسر مالی محبوب، از کیت گیل، که با نام Roaring Kitty نیز شناخته می‌شود، در میان صحبت‌ها در مورد تحقیقات احتمالی توسط SEC، حمایت کرده است. این معامله گر که در سال 2021 در جریان بازی GameStop به شهرت رسید، اخیراً موقعیت خیره کننده 180 میلیون دلاری سهام GME را فاش کرده است که شامل پنج میلیون سهم و 120000 تماس کوتاه است.

در حالی که رگولاتور هنوز هیچ سوالی در مورد این اقدام از گیل نپرسیده است، رسانه های اجتماعی شروع به بحث در مورد چگونگی امکان دعوای دستکاری بازار، به ویژه تحت مدیریت فعلی SEC کرده اند.

مرتبط با

کرامر در مورد قانونی بودن اقدامات گیل تاکید کرد که خرید و افشای تماس ها اشکالی ندارد. اما او نسبت به ارائه یا تشدید ادعاهای نادرست هشدار داد زیرا می تواند مورد بررسی SEC قرار گیرد. این به این دلیل است که رگولاتور این اختیار را دارد که افراد را به دلیل دستکاری احتمالی بازار یا نقض قوانین اوراق بهادار بررسی و تحریم کند.

در حالی که SEC هنوز به طور رسمی به اقدامات گیل رسیدگی نکرده است، امکان مداخله نظارتی زیاد است. این به ویژه با توجه به مشکلات گذشته گیل با تنظیم کننده ها صادق است. کارفرمای قبلی او، MassMutual، به دلیل نظارت ناکافی بر فعالیت های تجاری گیل، 4 میلیون دلار جریمه شد.

در حالی که گیل بر بی گناهی خود تاکید می کند و اصرار دارد که مبادله ای را برای منافع شخصی درخواست نکرده است، شک و تردیدهای نظارتی همچنان باقی است.

مرتبط با

رفتار کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحت دولت فعلی همچنان یک عامل حیاتی است. پیامدهای اقدامات گیل، به طور بالقوه زیر میکروسکوپ نظارتی، می تواند قابل توجه باشد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید