به‌روزرسانی بازار جروم پاول، واکنش کریپتو را نشان می‌دهد: جزئیات


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) اظهاراتی را بیان کرد که پیامدهای مهمی برای بازارها خواهد داشت.

رئیس کل بانک مرکزی با فراهم کردن زمینه برای سخنرانی دو روزه خود در کنگره این هفته، به کاهش نرخ تورم در روز سه شنبه اذعان کرد و گفت که مقامات متعهد هستند تورم را به هدف 2 درصدی خود کاهش دهند.

پاول با ابراز نگرانی از بالا نگه داشتن نرخ های بهره برای مدت طولانی گفت: «در عین حال، با توجه به پیشرفت هایی که در دو سال گذشته در کاهش تورم و سرد کردن بازار کار انجام شده است، تورم بالا تنها ریسکی نیست که با آن مواجه هستیم. می تواند مانع رشد اقتصادی شود.

بازارها انتظار دارند که فدرال رزرو در ماه سپتامبر کاهش نرخ بهره را آغاز کند و تا پایان سال یک چهارم درصد دیگر را کاهش دهد. اعضای FOMC در نشست ژوئن خود تنها یک کاهش را نشان دادند.

مرتبط با

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، پیام مهمی برای بازارهای ارزهای دیجیتال می دهد

پس از این اظهارات، پاول روز سه شنبه در کمیته بانکی سنا و روز چهارشنبه در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان شهادت خواهد داد. قرار است چند تن دیگر از مقامات فدرال رزرو در این هفته سخنرانی کنند که می تواند بینش بیشتری در مورد انتظارات اقتصادی و سیاست پولی فدرال رزرو ارائه دهد.

بازار کریپتو واکنش نشان می دهد

پاول همه گزینه ها را باز گذاشت، همانطور که لحن خنثی بیانیه آغازین او نشان می دهد. نکات کلیدی از سخنرانی رئیس فدرال رزرو بازارها را گالوانیزه کرد، مانند “اطلاعات بهتر باعث تقویت این اطمینان می شود که تورم به سمت هدف 2 درصد حرکت می کند، و خوانش های اخیر حاکی از پیشرفت اندک است.”

مرتبط با

بیت کوین: 10000 کیف پول بیت کوین با 212450 بیت کوین برای رسیدن به بالاترین حد در 6 سال گذشته

ارزهای رمزنگاری شده با ارزیابی بازار اظهارات اقتصادی جروم پاول به عنوان متعادل ارزیابی شدند که از انتظارات فدرال رزرو برای شروع کاهش نرخ بهره در سال جاری حمایت می کند.

تا زمان انتشار، بیت کوین و چندین ارز دیجیتال دیگر در حال افزایش بودند. بیت کوین با 2 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 57200 دلار رسید. چندین ارز رمزپایه در 100 ارز برتر بین 2 تا 13 درصد سود ثبت کردند. Tron (TRX)، PEPE و BONK همگی بیش از 6 درصد افزایش یافتند.

انتظارات کاهش نوسان نرخ بهره در ایالات متحده باعث کاهش تقاضا برای دارایی های پرخطر در هفته های اخیر شد و قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح مشاهده شده در ماه فوریه سقوط کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید