پیام بازار جروم پاول توسط جیم کرامر رمزگشایی شده است: چه معنایی برای کریپتو دارد؟


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جیم کرامر، مجری برنامه Mad Money CNBC، اخیراً ارزیابی خود را از نظرات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در جلسه دو روزه فدرال رزرو به اشتراک گذاشته است.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پیشنهاد کرد که افزایش نرخ بهره بعید است گام بعدی فدرال رزرو باشد. مقامات باید شواهد قانع‌کننده‌ای ببینند مبنی بر اینکه سیاست به اندازه کافی سختگیرانه نیست تا تورم را به هدف 2 درصد بازگرداند.

کرامر روز چهارشنبه به سرمایه گذاران گفت که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو را باور کنند و اشاره کرد که با وجود تورم مداوم، افزایش نرخ بهره بعید است.

اگرچه اظهارات پاول به طور موقت بازارها را آرام کرد، کرامر اظهار داشت که سرمایه گذاران ممکن است با انتشار داده های شغلی در روز جمعه دوباره نگران شوند. اعداد و ارقام می توانند بینش بیشتری در مورد اینکه آیا اقتصاد در حال کند شدن یا شتاب گرفتن است ارائه دهد.

اگرچه پاول از اعلام احتمال کاهش نرخ بهره در سال جاری یا اینکه نرخ بهره در اوج خود است، خودداری کرد، کرامر گفت که رئیس فدرال رزرو موفق شد “سناریوی وحشتناک افزایش نرخ را از روی میز حذف کند.”

با توجه به پیش‌بینی‌های مخالف کرامر، به‌ویژه در بازار کریپتو، این سؤال پیامدهای تحولات اخیر در جبهه کلان را برای ارزهای دیجیتال مطرح می‌کند.

پیامدها برای ارزهای دیجیتال

از نظر تاریخی، بیت کوین در دهه گذشته چهار افت ماه آوریل را تجربه کرده است. بر اساس داده های بلومبرگ، سه مورد از این موارد به طور متوسط ​​در ماه می 18 درصد زیان را اعلام کردند.

با این حال، اگر فشارهای تورمی کاهش یابد و بازارها شرط بندی بر روی موضع سست تر فدرال رزرو را از سر بگیرند، ارزهای رمزپایه و سایر دارایی های سفته بازانه می توانند کمی تسکین پیدا کنند.

فدرال رزرو نزدیک به 9 ماه است که نرخ بهره را به طور پیوسته در محدوده 5.25 تا 5.5 درصد نگه داشته است و اظهارات پاول به این معنی نیست که بانک مرکزی تمایل دارد به این زودی ها نرخ بهره را کاهش دهد.

ثابت ماندن نرخ بهره برای بیش از یک سال غیرعادی است. با این حال، تأثیر تأخیر نرخ‌های بالاتر در بلندمدت همچنان یک نگرانی برای دارایی‌های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال است. این می تواند یک خطر دم باشد که می تواند گاو نر را دور نگه دارد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید