MicroStrategy Metaplanet ژاپن مالکیت بیت کوین را با 42 بیت کوین تکمیل می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت ژاپنی Metaplanet Inc که به عنوان کپی‌کننده MicroStrategy شناخته می‌شود، بیت‌کوین جدید (BTC) را برای پر کردن کیف خود اضافه کرده است. این دومین بار است که این شرکت سهامی عام بیت کوین را در این ماه خریداری می کند.

سهام بیت کوین متاپلنت از 203 واحد فراتر رفت

Metaplanet یکی از اولین پذیرندگان بیت کوین در بازار مالی ژاپن بود. در آخرین به روز رسانی، این شرکت خرید 42,466 بیت کوین اضافی را به قیمت 400 میلیون ین یا 2,485,280 دلار اعلام کرد. واحدهای بیت کوین به طور متوسط ​​به مبلغ 9,419,300 ین یا 58,534.36 دلار خریداری شدند.

مرتبط با

بیت کوین (BTC) به 46400 دلار: چرا این سطح اهمیت دارد؟

با توجه به خریدهای قبلی این شرکت، این انباشته یک خرید با تخفیف قابل توجه محسوب می شود.

از زمان آخرین خرید، قیمت بیت کوین 11.2 درصد کاهش یافته است و نقطه ورود بسیار خوبی برای این شرکت ایجاد کرده است. خرید بیت کوین به عنوان یک شرکت سهامی عام، اعتبارسنجی مهمی از توانایی سکه برای رشد است. در حین یادگیری از کتاب بازی MicroStrategy، کسب تهاجمی Metaplanet مورد توجه قرار گرفت.

این شرکت 203734 بیت کوین را در اختیار دارد که در مجموع 2.05 میلیارد ین یا 12743107.50 دلار از طریق یک سری خرید خریداری کرد.

برنامه نهایی بازی

با انباشت مداوم بیت کوین، هدف این است که HODL تا زمانی که دارایی به سطوح قیمتی بی سابقه ای برسد، حفظ شود. MicroStrategy از سال 2020 اقدام به خرید بیت کوین کرده است و پس از این مدت فقط یک بار بیت کوین خود را فروخته است.

مرتبط با

واکنش مایکل سیلر از MicroStrategy به کاهش قیمت بیت کوین

نهادهایی مانند Metaplanet متعهد به نگهداری بیت کوین برای بلندمدت هستند. در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران نگران نوسانات مکرر بازار هستند، مانند آنچه در این ماه شاهد بودیم، MicroStrategy و Metaplanet این را راهی جدید برای خرید سکه می دانند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین به 56139.52 دلار تغییر می کند که در 24 ساعت گذشته 2.22 درصد کاهش داشته است. هنوز مشخص نیست که آیا MicroStrategy از این کاهش سود خواهد برد یا خیر. اما حرکت Metaplanet همچنان یک نقطه صحبت برای اکوسیستم است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید