Sumitomo Mitsui ژاپنی توکن‌های مرتبط با روح را برای کاوش Web3 منتشر خواهد کرد

Sumitomo Mitsui ژاپنی توکن‌های مرتبط با روح را برای کاوش Web3 منتشر خواهد کرد


گروه مالی سومیتومو میتسویی، غول مالی ژاپنی، در حال آزمایش توکن‌های اوراق قرضه روح برای برآوردن نیازهای اجتماعی جدید است.

گروه مالی ژاپنی Sumitomo Mitsui Financial Group (SMBC) با انتشار توکن های Soulbond (SBT) در حال بررسی مزایای Web3 است.

SBT که توسط ویتالیک بوترین، خالق اتریوم پیشنهاد شده است، به توکن‌های هویت دیجیتالی اشاره دارد که ویژگی‌ها یا شهرت یک شخص یا موجودیت یا یک «روح» را نشان می‌دهند. چنین توکن‌هایی غیرقابل انتقال هستند و برای جامعه غیرمتمرکز و Web3 طراحی شده‌اند.

در 8 دسامبر، SMBC به طور رسمی ابتکاری را با تمرکز بر استفاده عملی از SBT ها با مشارکت شرکت دارایی دیجیتال HashPort اعلام کرد.

این شرکت قصد دارد در مورد SBT ها تحقیق کند تا کاربرد عملی آنها را برای شرکت ها، جوامع، مشاغل، خدمات اشتراک دانش و سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) بیاموزد.

به گفته SMBC، توسعه می تواند به ویژه برای افرادی که به طور فزاینده ای نقش ها و شخصیت های متفاوتی را در جامعه به عهده می گیرند، مفید باشد. این شرکت گفت:

در این جامعه جدید، از هر فردی انتظار می‌رود که بتواند کنترل کند که در هر جامعه‌ای که به آن می‌پیوندد، چه شخصیتی را نشان می‌دهد. SBT ها این نیازهای اجتماعی جدید را از طریق استفاده از “روح” های متعدد برآورده می کنند.”

یکی از کاربردهای عملی SBT می تواند موقعیتی باشد که کاربر نقش یک بزرگسال شاغل و دیگری نقش طرفدار موسیقی را داشته باشد. “اگر این کاربر بخواهد مهارت ها و سابقه کاری خود را هنگام تغییر شغل ثابت کند، می تواند به طور همزمان هویت و اطلاعات شغلی مرتبط خود را با اجازه دادن به کارفرمای خود برای ارجاع به SBT ها ثابت کند.” فوق الذکر.

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که مشارکت با HashPort می تواند در آینده مورد استفاده عملی قرار گیرد و یک ابتکار معنادار برای پیشبرد رشد اقتصاد Web3 در ژاپن است.

در این اطلاعیه، “دو طرف همچنین انجام تجارت محتوای مرتبط با NFT ها و توسعه زیرساخت ها برای منطقه اقتصادی Web3 را برای ترویج گسترش تجارت توکن در ژاپن و خارج از کشور در نظر خواهند گرفت.”

مربوط: ژاپن توصیه می کند از پشتیبانی الگوریتمی در استیبل کوین ها خودداری کنید

SMBC، یک موسسه مالی بزرگ در ژاپن، بخشی از گروه Mitsui، یکی از بزرگترین گروه های شرکتی جهان است. شرکت‌های مختلف درون میتسویی در سال‌های اخیر به طور فعال در حال کاوش در ابزارهای بلاک چین و ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

در ماه فوریه، گزارش شد که خانه تجاری ژاپنی میتسویی قصد دارد یک ارز دیجیتال با پایه طلا به نام ZipangCoin راه اندازی کند. پیش از این، Sumitomo Mitsui Trust Bank توکن های اوراق بهادار با پشتوانه دارایی را با مشارکت Securitize در مارس 2021 راه اندازی کرد.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉