گزارش: جین استریت، تاور ریسرچ و رادیکس مشتریان VIP بایننس در لباس‌های CFTC هستند.


این شرکت‌ها در شکایت CFTC مبنی بر اینکه بایننس به مشتریان ایالات متحده کمک کرده است، به‌طور ناشناس نام‌گذاری شدند.

طبق گزارش‌ها، شرکت‌های تجاری Jane Street Group، Tower Research Capital و Radix Trading توسط رگولاتور کالاهای ایالات متحده بایننس به عنوان سه مشتری “VIP” شناسایی شده‌اند که در شکایت اخیر علیه بایننس به‌عنوان ناشناس شناسایی شده‌اند.

طبق گزارش بلومبرگ در 5 آوریل، به نقل از افراد آشنا با موضوع، Radix Trading همانطور که در پرونده کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) فاش شد، “شرکت تجاری A” است، در حالی که جین استریت “شرکت معامله گر B” و تحقیقات برج است. “شرکت تجاری B” بود. شرکت تجاری C.”

شرکت‌های موجود در فهرست CFTC نمونه‌هایی از مشتریان آمریکایی بودند که ظاهراً به Binance دسترسی داشتند.

وال استریت ژورنال (WSJ) اولین بار در 28 مارس گزارش داد که Radix Trading “شرکت تجاری A” است.

بنجامین بلاندر، یکی از بنیانگذاران Radix، در گزارشی به WSJ در 30 مارس گفت که او معتقد است که شرکت حتی در هنگام معامله با نهاد فراساحلی Binance قانونی عمل می کند.

CFTC در این پرونده گفت که رفتار ادعایی “VIP” بایننس شامل هزینه تراکنش های کمتر و خدمات معاملاتی سریع تر است. شرکت ها نقدینگی را در صرافی در اختیار بایننس قرار دادند و بایننس درآمد مربوط به کارمزد تراکنش را دریافت کرد.

CFTC ادعا کرد که بخشی از استراتژی است که “به طور فعال نقض قوانین ایالات متحده را تسهیل می کند” با کمک به شرکت های تجاری ایالات متحده از استانداردهای مطابقت با مشتری خود (KYC) اجتناب کنند.

ظاهراً بایننس به Radix اجازه داد تا با ارائه اطلاعاتی در مورد دسترسی به Binance.com از طریق یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای مخفی کردن آدرس IP خود، بررسی های انطباق را دور بزند.

مرتبط با: رگولاتور دبی از بایننس درخواست می کند تا اطلاعاتی در مورد مالکیت و حاکمیت ارائه دهد: گزارش

CFTC ادعا کرد که تخلفات تجاری به این دلیل به وجود آمدند که بایننس “موفقیت تجاری را بر رعایت قوانین ایالات متحده” اولویت داد.

با این حال، مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao به شدت اتهامات مربوط به انطباق و نقض دستکاری بازار را در یک پست بعدی در 28 مارس رد کرد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید