اعتماد جک دورسی استارت آپ آفریقایی بیت کوین قلا را می خرد


به عنوان بخشی از این خرید، قلعه در حال تغییر نام تجاری به عنوان برنامه سازندگان اعتماد است و هدف آن هدایت توسعه و آموزش در جنوب جهانی است.

₿تراست، یک سازمان غیرانتفاعی که توسط یکی از بنیانگذاران توییتر (اکنون X) و حامی بیت کوین (BTC) جک دورسی تامین مالی می شود، در حال گسترش برنامه های خود در آفریقا با خرید جدیدی است.

این سازمان غیرانتفاعی، سازمانی است که به آموزش مهندسان بیت کوین و لایتنینگ در آفریقا اختصاص داده شده است. این سازمان در یک اعلامیه مشترک گفت که این خرید به ₿تراست کمک می کند تا در ماموریت خود برای حمایت از توسعه و آموزش مهندسان منبع باز بیت کوین در جنوب جهانی موفق شود.

به عنوان بخشی از خرید، که در 1 سپتامبر تکمیل شد، قلعه به عنوان برنامه سازندگان اعتماد تغییر نام داد. قلعه که در سال 2021 تأسیس شد، با منبع‌یابی، آموزش و تطبیق توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آفریقایی با شرکت‌های جهانی بیت‌کوین سر و کار دارد و به آنها کمک می‌کند تا مهارت‌های مرتبط با اکوسیستم جهانی بیت‌کوین را کسب کنند.

اطلاعیه تغییر برند در وب سایت قلعه. منبع: قلعه

طبق این اعلامیه، قلعه یکی از بزرگترین جوامع آنلاین توسعه دهندگان بیت کوین در آفریقا را ایجاد کرده است که بیش از 42 کشور از جمله نیجریه، کنیا و اوگاندا را در بر می گیرد. علاوه بر کمک های مالی منبع باز از ₿، فارغ التحصیلان برنامه در شرکت هایی مانند پلتفرم بانکی اختصاصی بیت کوین Galoy در Cloud Galoy، برنامه پیام رسانی مبتنی بر شبکه لایتنینگ SphinxChat و پلتفرم همتا به همتا Bitnob موقعیت های امنی داشته اند. اعتماد و سوپر ماه

بر اساس شرایط خرید، Femi Longe، مدیرعامل قلعه و مدیر برنامه استفانی تیتکامب به‌عنوان رهبران برنامه در Trust Builders به‌طور رسمی به ₿trust خواهند پیوست.

مرتبط با: Securitize مدیر صندوق رمزنگاری Onramp به ارزش 40 میلیارد دلار را خریداری کرد

اوجوما اوچای، عضو هیئت مدیره اعتماد، گفت: «ما بسیار مفتخریم که از اعتماد به Femi و تیم عالی او استقبال می کنیم.

در فوریه 2021، دورسی تأسیس بنیاد توسعه بیت کوین ₿تراست را اعلام کرد که هدف آن تامین مالی توسعه بیت کوین در سراسر جهان است. این غیرانتفاعی که در زمان اعلام 500 بیت کوین یا 23.7 میلیون دلار ارزش داشت، در ابتدا بر روی تیم هایی در آفریقا و هند متمرکز بود. به غیر از دورسی، این بنیاد در ابتدا توسط هنرمند و تهیه‌کننده رمزارز، Jay-Z تأمین مالی شد. این غیرانتفاعی در حال حاضر توسط هیئت مدیره ای شامل ابوبکر نور خلیل، کارلا کرک-کوهن، اوبی نوسو و اوچای هدایت می شود.

مجله: مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید