سامسون موو، وکیل «وقتش است» «یک میلیون دلار بیت کوین» می‌گوید شمع امگا به زودی انتظار می‌رود


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، یکی از حامیان مداوم بیت کوین و مدیر عامل شرکت Jan3، شرکتی که بر پذیرش بیت کوین متمرکز است، یک توییت فوق العاده صعودی برای BTC منتشر کرد که در آن پیش بینی کرد که شمع امگا BTC به زودی رخ خواهد داد.

موو، مانند بسیاری دیگر از کاربران بیت کوین، معتقد است که ارز دیجیتال پرچمدار جهان در نهایت به سطح یک میلیون دلار خواهد رسید و به گفته او، این رشد قابل توجه به لطف “شمع های امگا” اتفاق خواهد افتاد. موو در یکی از توییت‌های خود در سال جاری، این شمع‌های سبز بزرگ را در نمودارهای بیت‌کوین توصیف کرد که ممکن است با منحنی‌های نوسانات بزرگ همراه باشد.

رئیس Jan3 توییت کرد و توییت خود را با یک GIF متحرک همراه کرد. او و رئیس سابقش Adam Back از Blockstream از GIF یک اژدها استفاده کردند که ستونی از آتش سبز را از دهان خود به آسمان می فرستاد. این نماد یک “شمع امگا” در زمینه توییت های او است.

پست X Mow مربوط به “وقتش رسیده است؟” این پاسخی بود به توییت او که در آن پرسید: او همچنین به یک رالی عظیم بیت کوین اشاره می کند که انتظار دارد در آینده نزدیک، شاید حتی امسال اتفاق بیفتد. پس از راه اندازی Spot Bitcoin ETF، Mow توییت کرد که انتظار داشت ETF ها با خریدهای روزانه بزرگ، شوک تقاضای بیت کوین ایجاد کنند. پس از وقوع نصف شدن در اواسط آوریل، Mow توییت کرد که باعث ایجاد شوک عرضه می شود که به زودی با شوک تقاضای BTC برخورد می کند.

مرتبط با

رابرت کیوساکی توضیح می دهد که چرا بیت کوین امن تر از اوراق قرضه است

رابرت کیوساکی، کارشناس مالی و کارآفرین، که به عنوان نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، کتابی کلاسیک در زمینه مدیریت مالی شخصی شناخته می‌شود، به حساب کاربری خود در پلتفرم X مراجعه کرد تا یک مشاهدات مفید در مورد بیت کوین به اشتراک بگذارد.

کیوساکی دیدگاه رایج سرمایه گذاران سنتی مبنی بر «ایمن بودن اوراق قرضه» را رد کرد. این کارشناس اظهار داشت که این بزرگترین دروغی است که برنامه ریزان مالی به مادران و سرمایه گذاران ساده لوح می گویند.

نویسنده کتاب “پدر پولدار پدر فقیر” همچنین خاطرنشان کرد که حتی سرمایه گذاران باهوش نیز اغلب هنگام سقوط اوراق قرضه AAA ضرر می کنند. این زمانی اتفاق می افتد که املاک تجاری در بازار سقوط کند. او توضیح داد که این “سرمایه گذاران باهوش” با زیان های هنگفتی مواجه می شوند که دفتر بازار بازار املاک و مستغلات در پرداخت وام ها قصور کند. به گفته کیوساکی، بهترین حرکت در اینجا، ورود به دارایی‌های امن‌تر (طلا، نقره و بیت‌کوین) «قبل از انفجار قیمت‌ها» است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید