سامسون موو 10 میلیون دلار بیت کوین را پیش بینی می کند: «منفجر خواهد شد…»


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، کارآفرین رمزارز، رشد انفجاری بیت کوین را پیش بینی کرد و پیش بینی کرد که این ارز دیجیتال گاهی به 10 میلیون دلار می رسد. این پیش بینی در زمانی انجام می شود که قیمت بیت کوین در حدود 70000 دلار تثبیت شده و از اواسط ماه مه به صورت غیر مستقیم معامله می شود. عدم حرکت قابل توجه قیمت، معامله گران و سرمایه گذاران را ناامید کرد و منجر به گمانه زنی در مورد دستکاری بازار شد.

مرتبط با

آدام بک، یک چهره برجسته در فضای ارزهای دیجیتال که با ساتوشی ناکاموتو، خالق مرموز بیت کوین ارتباط دارد، پیشنهاد کرد که فشار قیمت فعلی ممکن است به دلیل نیاز فوری برخی فروشندگان به پول نقد باشد.

به گفته این برنامه نویس، این فروشندگان در حال تخلیه دارایی های خود هستند و زمانی که عرضه محدود آنها تمام شود، ممکن است بازار دوباره شروع به رشد کند. وی خاطرنشان کرد که این داده‌ها از وجود معاملات اساسی پشتیبانی می‌کند که در آن وثیقه به جای ETF بیت کوین، BTC است، و تاکید کرد که فعالیت خرید همچنان از طریق معاملات آتی CME انجام می‌شود که نشان‌دهنده تقاضای پنهان است.

Mow از تحلیل بک با اشاره به افزایش بهره کوتاه از سوی معامله گران جدید و کمتر با تجربه که نقدینگی و معاملات حمل و نقل را اشتباه تفسیر می کردند، پشتیبانی کرد. او استدلال می‌کند که فعالیت‌های کوتاه‌فروشی قابل توجه در معاملات آتی احتمالاً ناپایدار است و کسانی که درگیر هستند به زودی با انحلال‌های گسترده مواجه خواهند شد و قیمت بیت‌کوین را بالا می‌برد. Mow وضعیت کاهش فعلی قیمت را با یک سیم پیچ فشرده آماده به فنر مقایسه کرد و نشان داد که برای افزایش چشمگیر آماده است.

مرتبط با

او همچنین تاکید کرد که معامله بیت کوین زیر 70000 دلار با توجه به مسیر آن یک ناهنجاری است. او ابراز اطمینان کرد که نه تنها 1 میلیون دلار به ازای هر بیت کوین معامله ای به نظر می رسد، بلکه قیمت آن در نهایت به 10 میلیون دلار افزایش می یابد و آن را به سرمایه گذاری بسیار مهمی برای آینده تبدیل می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید