آیتیوم به برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف می پیوندد تا مالکیت داده را دموکراتیک کند


پلتفرم Itheum اصول Web3 را برای کمک به افراد در مالکیت، انتقال و دریافت پاداش برای داده‌های خود اتخاذ می‌کند.

شرکت های بزرگی که در فضای Web2 فعالیت می کنند به جمع آوری داده های کاربران برای افزایش سود خود ادامه می دهند، اما مقدار زیادی از این ارزش را با کاربرانی که داده ها را ارائه می دهند به اشتراک نمی گذارند. اما با ظهور فناوری های Web3، زیرساخت های لازم برای بازگرداندن کنترل افراد به وجود آمد. به لطف فناوری جدید Web3 ایجاد شده توسط Itheum، مردم می‌توانند مالکیت داده‌های خود را داشته باشند، تجارت کنند و برای آنها پاداش دریافت کنند، زیرا این داده‌ها به یک طبقه دارایی با ارزش جدید تبدیل می‌شوند که اقتصاد داده‌های آینده را تقویت می‌کند.

از طریق Itheum، مشاغل تجاری و کاربران نهایی می توانند از مزایای مختلفی برخوردار شوند. یکپارچه‌کننده‌های پلتفرم، شرکت‌ها یا پروژه‌های شخص ثالث، می‌توانند از زیرساخت ارائه‌شده توسط Itheum برای ساخت کارت‌های وفاداری مبتنی بر داده، پاسپورت‌های داده‌های هویت و شهرت و سایر ابزارهای جمع‌آوری داده‌های رفتاری مانند توکن‌های تغییرناپذیر جریان داده (NFT) استفاده کنند. می توان از آن برای جمع آوری و ذخیره داده های مربوط به رفتار کاربر استفاده کرد.

از سوی دیگر، معامله گران بازار مانند مشاغل، تبلیغ کنندگان و کاربران می توانند NFT های خوراک داده خود را چاپ و فهرست کنند. مدل نهایی این پلتفرم امکان داد و ستد غیرمتمرکز و بدون مجوز NFT های داده، استفاده از بهترین فناوری NFT برای مجوز بهترین ویژگی های فناوری NFT، اثبات مالکیت و دریافت حق امتیاز مداوم برای داده های آنها را فراهم می کند.

Cointelegraph Accelerator در سال 2023 راه اندازی شد تا به پروژه های امیدوارکننده در مراحل اولیه Web3 کمک کند و به رشد آنها کمک کند. Iteum به دلیل رویکرد مبتکرانه مالکیت داده، پایه فنی محکم و چشم‌اندازی برای یک پلتفرم کارگزاری غیرمتمرکز داده، برای شرکت در این برنامه انتخاب شد.

مخاطبان جهانی Cointelegraph یک پایه محکم برای Itheum برای انتشار پیام خود و تسریع رشد فراهم می کند. این مشارکت به Iteum کمک می کند تا دامنه خود را گسترش دهد و به طور مؤثرتر ماموریت خود را برای بازگرداندن مالکیت داده به کاربران از طریق فناوری پیشگامانه واسطه گری داده و ابزارهای مبتنی بر بلاک چین، برقرار کند.

Itheum با بهره گیری از مخاطبان جهانی و مشارکت گسترده Cointelegraph در برنامه شتاب دهنده، قصد دارد پیام و ماموریت خود را به توده ها منتقل کند و مالکیت داده ها را از طریق پلت فرم کارگزاری داده Web3 به کاربران بازگرداند.

زیرساخت داده Itheum Web3 کاربران را قادر می سازد تا کنترل داده های خود را از طریق فناوری نشانه گذاری داده های شاخص و پروتکل داده چند زنجیره ای همتا به همتا در دست بگیرند. علاوه بر این، فناوری پروژه به کاربران امکان می‌دهد منبع و منشأ داده‌های شخصی قابل اثبات را داشته باشند – بلوک‌های ساختمانی اساسی که مالکیت داده را برای افراد تقویت می‌کند. با این همکاری، هر دو اکوسیستم در تلاش برای ایجاد یک محیط داده دموکراتیک و عادلانه تر هستند که در آن همه افراد در سراسر جهان می توانند از ارزش داده های شخصی خود لذت ببرند.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *