آیا XRP برای صلیب مرگ دیگری آماده می شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

همانطور که XRP مسیر خود را در سال 2024 ترسیم می کند، نشانه های جالبی از یک متقاطع میانگین متحرک بالقوه ظاهر می شود که می تواند صلیب مرگ یا صلیب طلا باشد.

از آنجایی که قیمت XRP در حال حاضر در حال کاهش است، بازار با آگاهی از پیامدهای مسیر قیمت XRP در چند هفته و ماه آینده، این پیشرفت را زیر نظر دارد.

تلاقی مرگ زمانی اتفاق می‌افتد که میانگین متحرک کوتاه‌مدت یک ارز دیجیتال از میانگین متحرک بلندمدت پایین‌تر می‌آید، که نشان‌دهنده تغییر در حرکت و کاهش احتمالی است. زمانی مشخص می شود که میانگین متحرک ساده 50 روزه (SMA) از SMA 200 روزه عبور کند. صلیب طلایی در جهت مخالف رخ می دهد و یک شاخص صعودی در نظر گرفته می شود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه XRP/USD، اعتبار: TradingView

در مورد XRP، همگرایی میانگین‌های متحرک نگرانی‌هایی را در میان معامله‌گران و تحلیل‌گران با توجه به چشم‌انداز قیمت ارز دیجیتال ایجاد می‌کند. قیمت XRP با فشار فروش مواجه است و احتمال تلاقی مرگ بالقوه را افزایش می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، XRP با 2.35% کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.505 دلار رسیده است. در ماه آوریل 19.77 درصد کاهش یافته است.

این اولین بار نیست که چنین شاخص نزولی در وضعیت متقاطع مرگ ظاهر می شود. این ارز دیجیتال اولین مرگ و میر سال خود را در ژانویه تجربه کرد. قبل از این، یک مرحله پایین برای قیمت XRP و به دنبال آن یک بهبودی رخ داد. XRP تقریباً سه ماه پس از وقوع تلاقی مرگ در ژانویه به 0.748 دلار خواهد رسید.

از آنجایی که تاریخ ممکن است در دنیای ارزهای دیجیتال تکرار شود، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران احتمال وقوع وضعیت مشابهی را در صورت ظهور مجدد مرگ در نظر می‌گیرند.

برخی از تحلیلگران متقاطع های میانگین متحرک را شاخص های عقب مانده می دانند. ممکن است قبل از اینکه صلیب طلایی یا صلیب مرگ ظاهر شود، بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروخته شده است.

اگر این مورد برای XRP باشد، می توان انتظار بهبودی پس از تلاقی مرگ را داشت، مطابق با دیدگاه برخی از تحلیلگران مبنی بر اینکه قیمت XRP ممکن است در حال حاضر در یک فرکتال پایین باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید