آیا بدترین وضعیت برای بیت کوین تمام شده است؟ این نشانگر فضایی را برای جهش ایجاد می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته JA Maartunn از CryptoQuant، قیمت بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، ممکن است به زودی جهش داشته باشد.

او ارزیابی این شاخص بر اساس شاخص حجم خریدار خالص است که تفاوت بین حجم خرید و فروش را در حجم معاملات آتی بیت کوین اندازه گیری می کند.

این معیار که در اوایل سال جاری توسط CryptoQuant معرفی شد، به شناسایی بالا و پایین‌ترین ارزهای دیجیتال در چرخه بازار قبلی کمک کرد.

این اندیکاتور زمانی که به دنبال افزایش قابل توجه قیمت در اعماق قلمرو منفی قرار می گیرد، یک کاهش عمده را نشان می دهد. این نشان می دهد که بازار با فشار فروش بالقوه سنگینی مواجه است. بنابراین، در چنین شرایطی، یک اصلاح عمده در کارت ها محتمل است.

کارت

با این حال، اگر حجم خالص خریدار علیرغم کاهش قیمت در محدوده مثبت باقی بماند، این بدان معناست که بازار احتمالاً به کف رسیده است.

مارتون معتقد است که سناریوی دوم احتمالاً در حال حاضر اتفاق می‌افتد و بنابراین قیمت بیت کوین ممکن است در آینده افزایش قیمتی را تجربه کند.

در زمان نگارش این مقاله، پس از سقوط به 64673 دلار در اوایل روز چهارشنبه، بزرگترین ارز دیجیتال با 66276 دلار تغییر می کند. ارزش ارز دیجیتال پیشرو 66276 دلار است.

بر اساس داده‌های CoinGlass، 239.32 میلیون دلار ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته منحل شده است، که موقعیت‌های طولانی بیشترین این حذف (149 میلیون دلار) را تشکیل می‌دهند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبیت کوین اخیراً برای اولین بار پس از 12 سال، هفتمین ماه متوالی خود را در فضای سبز ثبت کرد. با این حال، تا کنون برای به دست آوردن شتاب در آوریل امسال به دلیل جریان های ضعیف ETF تلاش کرده است. روز سه‌شنبه، ETF بیت‌کوین آرک از GBTC Grayscale در کل ورودی‌ها پیشی گرفت.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید