آیا تتر از کراکن حذف شده است؟ بیانیه موضوعات اصلی تغییر


صرافی کریپتوکارنسی کراکن شایعات مبنی بر حذف احتمالی تتر (USDT) را رد کرده است.

مارک گرینبرگ، رئیس جهانی رشد دارایی و مدیریت کراکن، اظهار داشت که صرافی هیچ برنامه ای برای کاهش حمایت از استیبل کوین پیشرو ندارد.

او تاکید کرد که مشتریان اروپایی برای دسترسی به USDT ارزش قائل هستند و افزود که صرافی به “همه گزینه ها” برای ادامه ارائه استیبل کوین پیشرو دسترسی خواهد داشت.

گرینبرگ در شبکه های اجتماعی نوشت: “البته ما تمام الزامات قانونی، از جمله مواردی که با آنها مخالف هستیم را دنبال خواهیم کرد. اما قوانین هنوز نهایی نشده اند و ما به انجام هر کاری که می توانیم برای ادامه ارائه تمام استیبل کوین های مرتبط به مشتریان اروپایی خود ادامه می دهیم.” پست الکترونیکی

مرتبط با

این بیانیه پس از بلومبرگ منتشر شد گزارش شده است کراکن در حال بررسی فعالانه وضعیت USDT در اتحادیه اروپا تحت چارچوب قانونی هنوز رسمی نشده برای ارزهای رمزپایه معروف به مقررات بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) است. مارکوس هیوز، رئیس استراتژی نظارتی جهانی صرافی، پیشنهاد کرد که حفظ USDT در بورس ممکن است در آینده غیرقابل دفاع شود.

در اوایل این ماه، پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر، پس از این که برد گارلینگ‌هاوس ریپل اشاره کرد که ناشر استیبل کوین توسط دولت ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفته است، نظر داد.

در حالی که آردوینو گارلینگ هاوس را به گسترش ترس در مورد تتر متهم کرد، به همکاری فعال تتر با مجریان قانون اشاره کرد. گارلینگ هاوس در اظهار نظر خود حمله به ناشر استیبل کوین را تکذیب کرد.

بر اساس داده های CoinGecko، ارزش بازار استیبل کوین USDT پرچمدار تتر در حال حاضر 111 میلیارد دلار است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید