آیا شیبا اینو (SHIB) 15 درصد از ارزش خود را از دست می دهد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دلیل اصلی پشت پایان نامه ای که در عنوان مشاهده می کنید این است که شیبا اینو در واقع بسیار نزدیک به شکستن زیر 100 EMA است که احتمالاً منجر به حرکت به سمت 200 EMA می شود که 15٪ کمتر از سطح قیمت فعلی است. .

قیمت به طور خطرناکی نزدیک به میانگین متحرک نمایی ۱۰۰ روزه (EMA) است، یک سطح پشتیبانی کلیدی که از لحاظ تاریخی ثبات را ارائه می‌دهد. اگر از این سطح پایین بیاید و به 200 EMA نزدیک شود که حدود 15 درصد کمتر از قیمت فعلی است، SHIB ممکن است دچار مشکل شود.

نمودار SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

قیمت شیبا اینو طی چند هفته گذشته در حال کاهش بوده است و برخی از سرمایه گذاران را بر آن داشته تا این دارایی را بفروشند. از آنجایی که میانگین متحرک نمایی 50 روزه در حال حاضر بالاتر از قیمت است، یک برگشت نزولی رخ داده است که حرکت نزولی را تقویت می کند. در حال حاضر قیمت در حد مجاز است و در عرض چند ساعت به زیر و بالاتر از این سطح می رسد.

روند حجم نیز نشان دهنده عدم علاقه جدی به خرید است. اخیراً در جریان کاهش قیمت، حجم کاهش یافته است. این نشان می دهد که خریداران کمتری برای حمایت از قیمت وارد عمل شده اند و آن را در برابر کاهش بیشتر آسیب پذیرتر می کند.

مرتبط با

برای کسانی که انتظار بهبودی سریع دارند، این کمبود تقاضا بدترین چیزی است که می توان تصور کرد. معیار مهم دیگری که باید به آن توجه کرد RSI است. RSI در حال حاضر نزدیک به انتهای پایین محدوده است، که نشان می دهد SHIB در حال نزدیک شدن به منطقه فروش بیش از حد است.

افزایش فشار فروش ممکن است قیمت شیبا اینو را به سمت میانگین متحرک نمایی 200 سوق دهد در صورتی که به زیر 100 متحرک نمایی کاهش یابد. این اقدام می تواند به معنای کاهش قابل توجه 15 درصدی نسبت به سطوح فعلی باشد. این می تواند سرمایه گذاران را ترسانده و منجر به زیان های بیشتر شود، به ویژه با توجه به اینکه SHIB به مرز 0.00002 دلار نزدیک شده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید