آیا ریپل آماده است تا با SEC در این هفته تسویه حساب کند؟ توییتر رمزنگاری شده است


جان واکر، کاندیدای کنگره ایالات متحده، گفت که هر راه حل ممکن ضرری برای “کل جهان” و Web3 خواهد بود.

شایعات همچنان در حال چرخش هستند مبنی بر اینکه نبرد حقوقی دو ساله بین آزمایشگاه‌های ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می‌تواند در اوایل این هفته به پایان برسد و باعث شود که جامعه ارزهای دیجیتال به این موضوع رسیدگی کند.

به نظر می رسد که گمانه زنی ها در مورد توافق احتمالی از جلسه ای در 10 دسامبر (AMA) با بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون که گفته بود شایعاتی مبنی بر حل و فصل پرونده در 15 دسامبر شنیده بود، ناشی شده است.

از آن زمان، نظرات متعددی از جامعه وارد شده است – دو سنت من را در مورد معنای معامله برای Ripple و صنعت رمزنگاری گسترده تر ارائه می دهم.

جان واکر، کاندیدای کنگره طرفدار رمزارز ایالات متحده، در یک پست توییتری در 12 دسامبر، اظهار داشت که راه حل نامطلوب ریپل “یک ضرر برای کل جهان و WEB3” خواهد بود و افزود:

وی ضمن تشویق صنعت به “همکاری” گفت: “جهان اقدامات ایالات متحده را دنبال می کند و اولویت می دهد که دولت چگونه با یکی از ما رفتار می کند، چگونه با همه ما رفتار می کند.”

دیوید گوخشتین، بنیانگذار شرکت رسانه ای متمرکز بر بلاک چین، Gokhshtein Media نیز در دسامبر در مورد آن بحث کرد. پیام “ما برای پیروزی و حل این پرونده به ریپل نیاز داریم” بدترین سناریو خواهد بود.

او افزود: «سناریوی مورد بدتر این است که ریپل مستقر شود، اما نمی‌دانم که آیا آنها شفافیت را برای کل صنعت فراهم می‌کنند یا خیر.

در جریان AMA 10 دسامبر، هاسکینسون گفت که یک معامله “می تواند عواقب فاجعه باری برای صنعت داشته باشد.”

اما می دانید، شما به حرکت رو به جلو ادامه می دهید. صرف نظر از این، این یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که شما کنترل می کنید.

بعد از هاسکینسون تکرار کرد او در یک تاپیک توییتری گفت که اینها فقط شایعه است و او باور نمی کند که درست باشد.

در همین حال، جرمی هوگان، وکیل رمزارز، شریک Hogan & Hogan، در ویدئویی که در یوتیوب در دسامبر منتشر کرد، می‌گوید. بعد از مدتی اتفاقی می افتد.

این وکیل پیش‌بینی می‌کند که اگر ریپل برنده شود، محتمل‌ترین دلیل این است که «هیچ تعهد قانونی برای خریداران XRP پس از انجام فروش وجود ندارد، هیچ تعهد پس از فروش وجود ندارد، بنابراین هیچ قرارداد سرمایه‌گذاری بدون قرارداد سرمایه‌گذاری وجود ندارد».

در پرونده ریپل، شواهد واضح است که هیچ رابطه حقوقی مداومی بین خریداران ریپل و XRP وجود ندارد. به سادگی هیچ کدام وجود ندارد و SEC نتوانسته است به این موضوع رسیدگی کند.

با این حال، از 4 نوامبر قبلی نیز پشتیبانی کرد. پیش بینی وکیل مدافع و دادستان فدرال سابق جیمز فیلان گفت که این پرونده در تاریخ 31 مارس 2023 یا قبل از آن تصمیم گیری خواهد شد و آن را “بیانیه قانونی خدا” خواند.

مربوط: سرمایه گذاران به طور فزاینده ای از پیروزی ریپل بر SEC: CoinShares اطمینان دارند

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در کنفرانس هفته فین تک دی سی در 11 اکتبر به اعضای میزگرد اعتراف کرد که انتظار دارد شکایت علیه این شرکت در نیمه اول سال 2023 حل و فصل شود، اما پیش بینی آن دشوار است.

او قبلاً گفته بود که ریپل معامله با SEC را در نظر خواهد گرفت، مشروط بر اینکه XRP به عنوان یک امنیت طبقه بندی نشود.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با ریپل تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.
نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید