آیا LTC برای Epic Rally آماده است؟ رویداد شبکه لایت کوین می گوید شاید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایت کوین (LTC) افزایش زیادی در فعالیت شبکه داشته است که ممکن است نشان دهنده افزایش بالقوه قیمت باشد. آخرین داده‌های Santiment نشان می‌دهد که لایت‌کوین در هفته گذشته به طور متوسط ​​تقریباً 704000 آدرس منحصربه‌فرد در شبکه داشته است.

این افزایش قابل توجهی در مقایسه با حدود 345000 آدرس مشاهده شده در کل ماه می است. بیش از دو برابر شدن آدرس‌های فعال نشان می‌دهد که علاقه و استفاده از رمزارز محبوب در حال افزایش است.

مرتبط با

رشد شبکه در بازار کریپتو معمولاً قبل از افزایش قیمت است. آدرس‌های منحصربه‌فرد بیشتر فعال نشان‌دهنده تعداد تراکنش‌های بیشتر و استفاده عمومی بیشتر است. این افزایش فعالیت می تواند تقاضا را افزایش دهد و قیمت را حتی بیشتر کند.

""
منبع: سانتی متر

علاوه بر این، زمانی که یک شبکه دارای تعداد زیادی آدرس فعال است، به طور کلی احساسات و علاقه سرمایه گذاران مثبت به دارایی محلی را منعکس می کند.

آیا واقعا لایت کوین کمتر از ارزش گذاری شده است؟

لایت کوین که اغلب به عنوان نقره به طلای بیت کوین شناخته می شود، یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که توسط چارلی لی در سال 2011 ایجاد شد. اگرچه هر دو سکه اصول اولیه یکسانی دارند، LTC زمان تراکنش های سریع تر و الگوریتم هش متفاوت را ارائه می دهد. این تفاوت ها لایت کوین را برای تراکنش های کوچکتر مناسب تر و گزینه ای مناسب برای استفاده روزانه می کند.

""
تبدیل LTC به USD CoinMarketCap

شاخص قدرت نسبی لایت کوین (RSI) در حال حاضر در منطقه بهینه برای سودهای بالقوه است. RSI یک شاخص حرکتی است که سرعت و تغییر حرکت قیمت را اندازه گیری می کند. یک RSI که به سمت منطقه فرصت حرکت می کند نشان می دهد که لایت کوین در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است برای افزایش قیمت آماده باشد.

مرتبط با

در حال حاضر Litecoin با قیمت 79.03 دلار به ازای هر LTC معامله می شود. از ابتدای سال، ارز دیجیتال 8.5 درصد رشد داشته است، اما همچنان از نظر عملکرد قیمت از بیت کوین و اتریوم عقب است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید