آیا جولای صعودی برای XRP است؟ تاریخچه قیمت می گوید بله


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اولین ماه تابستان به پایان می رسد، به این معنی که ما می توانیم منتظر ماه جولای باشیم. هیچ چیز بهتر از این نیست که با امید به آینده نگاه کنیم، مخصوصاً با توجه به اینکه ماه خرداد و به خصوص روزهای اخیر قرمز خون شده است. حداقل برای ارز دیجیتال محبوب XRP امید واقعی وجود دارد.

بر اساس اطلاعات تاریخچه قیمت ارائه شده توسط CryptoRank، جولای در چهار سال گذشته یک ماه صعودی ویژه برای XRP بوده است. از سال 2020، حداقل بازده سرمایه گذاری توکن در آن ماه 6.91 درصد و حداکثر آن 48.1 درصد بوده است.

مرتبط با

اما پنج سال قبل از شروع دهه جدید چندان گلگون نبود و با رنگ قرمز به پایان رسید. در نتیجه، متوسط ​​بازده سرمایه گذاری در XRP برای تمام ماه های جولای از زمان آغاز به کار توکن در 5.56٪ تثبیت شده است. شاخص متوسط ​​و دقیق تر به افزایش تقریباً خنثی 0.07٪ اشاره می کند.

""
تاریخچه قیمت XRP CryptoRank

بنابراین، طبق داده‌های تاریخی، انتظار می‌رود که XRP در ماه آینده حداقل «افت نکند» یا حتی بیشترین رشد را داشته باشد.

آیا رالی جولای برای XRP تایید شده است؟

صادقانه بگویم، پیش‌بینی هر چیزی در بازار کریپتو کار بی‌شکری است. با این حال، ژوئن کاملاً مطابق با انتظارات مربوط به تاریخچه قیمت XRP بود و توکن در طول ماه بیش از 8.5 درصد از دست داد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

مرتبط با

همچنین نمونه نسبتاً زیادی به نفع این معیار وجود دارد، حداقل به عنوان معیاری برای علاقه مندان به XRP. به هر حال، این دارایی دیجیتال یکی از قدیمی‌ترین دارایی‌های موجود در بازار است و مدت زمان مناسبی در صرافی‌ها معامله می‌شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید