آیا اتریوم (ETH) در خطر افت قیمت است؟


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم ممکن است به زیر سطح قیمت قابل توجهی سقوط کند، به خصوص اگر سطح حمایت تاریخی حفظ نشود. در حال حاضر، اتریوم در سطح قیمت 3760 دلار با پشتیبانی 3720 دلار معامله می شود. در صورت کاهش کمتر از حمایت ذکر شده در بالا، EMA 26 سطح بعدی برای جهش است.

نوسانات احتمالی با حرکت قیمت فعلی اتریوم نشان داده می شود. سطح حمایت 3720 دلاری قبلاً چندین بار آزمایش شده است، بنابراین گاوها باید از آن محافظت کنند. 26 EMA که در حال حاضر در 3568 دلار قرار دارد، در صورت شکسته شدن این سطح، پشتیبانی اصلی بعدی خواهد بود.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

به دقت بررسی خواهد شد تا ببینیم آیا این میانگین متحرک می تواند مانند آنچه در طول اصلاحات در گذشته پشتیبانی می کرد، پشتیبانی کند. سیگنال های نشانگرهای فنی متناقض هستند. RSI دایره ای 62 نشان می دهد که اتریوم هنوز در قلمرو خرید بیش از حد نیست، اما حرکت نزولی بیشتر قبل از رسیدن به سطح فروش بیش از حد امکان پذیر است.

مرتبط با

حجم کم نشان می دهد که علاقه زیادی به خرید برای بالا بردن قیمت ها وجود ندارد. علاوه بر این، اتریوم در حال تثبیت برای بیش از یک هفته به طور کلی یک سیگنال نزولی در نظر گرفته می شود. این نشان می دهد که حرکت صعودی اخیر ممکن است کند شود.

در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال، اتریوم با توجه به محیط گسترده تر بازار عملکرد بسیار خوبی داشته است. اما متغیرهای خارجی، مانند اخبار مربوط به ETF یا تغییرات قابل توجه در قیمت بیت کوین، ممکن است تأثیر بگذارند. با این حال، بازار در یک روند نسبتا صعودی است که می تواند برای اتریوم مفید باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید