آیا اتریوم (ETH) در حال تشکیل یک تشکیل دو بالا است؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اگر دقیق تر نگاه کنید، ممکن است متوجه یک الگوی اوج دوگانه شوید، اما برعکس. دو بالای معکوس در واقع یک سوگیری صعودی برای دارایی را نشان می دهد و نشان دهنده یک برگشت قیمت قریب الوقوع است.

به طور سنتی، یک الگوی دوتایی یک سیگنال نزولی است که نشان می دهد روند از یک روند صعودی به یک روند نزولی تغییر می کند. با این حال، هنگامی که معکوس می شود، می تواند دقیقا برعکس را نیز نشان دهد. از آنجایی که این الگوی دو بالای معکوس در نمودار چهار ساعته اتریوم شکل گرفته است، به نظر می رسد که یک بازگشت صعودی در حال نزدیک شدن است.

بر اساس این الگو، اتریوم در این مرحله با مقاومت مواجه شد اما کاهش قابل توجهی نداشت و چشم انداز صعودی خود را حفظ کرد. اگر خریداران به تقویت خود ادامه دهند، ممکن است شکستی بالاتر از سطح مقاومت رخ دهد، همانطور که قله دوم بالاتر از قله اول شکل می گیرد.

تصویر مقاله
نمودار ETH/USD از TradingView

الگوی دو بالا معکوس ممکن است نشانه ای از این باشد که احساسات صعودی جایگزین احساسات نزولی در بازار شده است. راه انجام این کار این است:

افزایش فشار خرید با تشکیل خود سقف دوتایی و پایین‌های بالاتر نشان داده می‌شود. سرمایه گذاران و معامله گران ممکن است به دنبال خرید در حال حاضر در انتظار یک شکست باشند.

سطوح پشتیبانی: قیمت همچنان در 3080 دلار قرار دارد و به زیر سطوح حمایت مهم نزول نکرده است. این ثبات اغلب قبل از حرکت گاو نر است.

مرتبط با

Sleeping Ethereum Whale با تغییر 7240 ETH، صرافی ارزهای اصلی را غافلگیر کرد

توجه به حجم معاملات در زمان شکل گیری الگو بسیار مهم است. اگر حجم با قیمت افزایش یابد، قدرت برگشت صعودی تایید می شود.

با توجه به تنظیمات فعلی، اگر ETH از سطح مقاومت 3,130 دلاری عبور کند، می‌تواند شاهد افزایش شدید قیمت باشد. اگر این آستانه از 3200 دلار بیشتر شود، هدف بعدی می تواند 3300 دلار باشد. اما سرمایه گذاران نیز باید مراقب وقوع کاذب باشند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید