آیا بالاخره اتریوم (ETH) ثبت شده است؟ بیت کوین (BTC) به سقف 70000 دلار رسید، پیشرفت کاردانو (ADA) ناموفق بود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بیت کوین شکسته نشده است
  • کاردانو متوقف شده است

اتریوم اخیراً حرکات جالبی را در نمودار قیمت خود نشان داده است. سوالی که در ذهن بسیاری از مردم وجود دارد این است: آیا اتریوم در حال حاضر امن است؟

اخیراً قیمت اتریوم یک حرکت امیدوارکننده انجام داده است. از میانگین متحرک نمایی 21 روزه بالاتر رفت. این یک خط مهم در نمودار است که به ردیابی میانگین قیمت در 21 روز گذشته کمک می کند. شکستن بالاتر از این خط نشانه خوبی است و می تواند به این معنی باشد که قیمت سکه ممکن است شروع به افزایش علاقه کند.

نمودار ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

اما هنوز هوا کاملا صاف نیست. قیمتی به نام مقاومت وجود دارد و برای اتریوم حدود 3600 دلار است. مقاومت مانند سقفی است که قیمت باید از آن عبور کند تا بالاتر رود. اتریوم هنوز از این سقف عبور نکرده است. بنابراین، اگرچه به دلیل قرار گرفتن در بالاتر از میانگین متحرک نمایی 21 روزه، اوضاع در حال بهبود است، اما هنوز یک آزمایش بزرگ 3600 دلاری وجود دارد.

اگر اتریوم بتواند از 3600 دلار عبور کند، چالش یا مقاومت اصلی بعدی 3900 دلار خواهد بود. اگر بتواند این را بشکند، می توانیم شاهد افزایش بیشتر قیمت باشیم.

اما اگر اوضاع بد شود چه؟ پشتیبانی قوی برای اتریوم نزدیک به 3288.2 دلار وجود دارد. اگر قیمت کاهش یابد، ممکن است متوقف شود و به این سطح بازگردد. سکوی پرش بالقوه دیگر برای قیمت بسیار پایین 2940.5 دلار است که با سطح شکست در نمودار همزمان است.

بیت کوین شکسته نشده است

بیت کوین اخیرا به بالاترین سطح 70000 دلار رسیده است. با این حال، هنوز نتوانسته است از این سطح بالاتر برود. این قیمت مانند سقف است. بیت کوین به این سطح رسیده است اما هنوز شکسته نشده است.

در نمودار می توانیم سفر بیت کوین به سمت این سطح 70000 دلاری را مشاهده کنیم. بیت کوین پس از مدتی صعود به این نقطه رسید، اما نتوانست به صعود خود ادامه دهد. این ممکن است به این دلیل باشد که پول جدید زیادی وارد صندوق های بیت کوین نمی شود که می تواند رشد صندوق های بیت کوین را کند کند.

با این حال، بسیاری فکر می کنند که این ممکن است به زودی تغییر کند. با ورود افراد و پول بیشتر به بازار، بیت کوین ممکن است قدرت لازم برای عبور از این سقف را به دست آورد.

در حال حاضر، بیت کوین پشتیبانی دارد. این قیمت پایین تری است که در آن می تواند سقوط را متوقف کند و دوباره شروع به افزایش کند. سطح پشتیبانی در حدود 65958 دلار در نمودار وجود دارد. اگر به این سطح سقوط کند، ممکن است دوباره افزایش یابد. سطح پشتیبانی دیگر 60122 دلار است. اگر قیمت بیت کوین تا این حد کاهش یابد، می تواند خریداران کافی برای شروع دوباره افزایش پیدا کند.

مقاومت فعلی بیت کوین در 70000 دلار است و تلاش می کند تا آنجا را بشکند. اگر بیت کوین بتواند از این طریق عبور کند، سطح بعدی که می تواند هدفش باشد می تواند بالاتر باشد و ما هنوز قیمت خاصی برای آن نداریم زیرا بیت کوین قبلاً هرگز به این بالا نبوده است.

کاردانو متوقف شده است

کاردانو تلاش کرد اما نتوانست از قیمت مشخصی در حدود 0.68 دلار فراتر رود. این قیمت مانند دیواری به نام مقاومت است و کاردانو نتوانست از این دیوار عبور کند.

پس از تلاش برای شکستن این دیوار، کاردانو به آستانه 50 EMA رسید که به عنوان پشتیبان قوی برای دارایی عمل کرد. این میانگین قیمت 50 روز گذشته است و در حال حاضر کاردانو در این مسیر حرکت می کند. احتمال سقوط به زیر این حمایت بسیار زیاد است.

نمودار سفر قیمت کاردانو را نشان می دهد. افزایش یافت، به مقاومت برخورد کرد و اکنون در 50 EMA است. اگر Cardano به زیر این خط سقوط کند، شبکه ایمنی بعدی EMA دیگری با قیمت 0.51 دلار خواهد بود. این نقطه پایانی می تواند جایی باشد که کاردانو از سقوط باز می ماند و شروع به حرکت به سمت بالا می کند.

در حال حاضر، آینده کاردانو کمی مبهم به نظر می رسد. در حدود 50 EMA منتظر است و اگر سقوط کند می تواند در EMA پایین 0.51 دلار کمک پیدا کند. اما این همه خبر بد نیست. اگر Cardano بتواند بالای 50 EMA باقی بماند و سپس دیوار 0.68 دلاری را بشکند، می‌توانیم شاهد افزایش دوباره آن باشیم.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید