آیا گاو له شد؟ سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت درباره سقوط قریب الوقوع بیت کوین هشدار می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت تاجر برجسته اخیراً پرسید: آیا تاریخ نشان می دهد بیت کوین به اوج خود رسیده است؟ تحلیلی روشنگر با عنوان منتشر کرد.

در مقاله جدید خود، این معامله گر باتجربه به مفهوم کاهش تصاعدی می پردازد و استدلال می کند که چرخه های بازار صعودی بیت کوین به تدریج در طول زمان شتاب خود را از دست می دهد.

برانت چهار چرخه صعودی مهم در تاریخ بیت کوین را برجسته می کند. افزایش فعلی پنجمین را نشان می دهد. او به یک روند نگران کننده اشاره می کند: هر چرخه متوالی یک پیشرفت نمایی کاهشی داشته است، که نشان می دهد حدود 80 درصد از حرکت چرخه های قبلی از بین رفته است.

""
منبع: پیتر برانت

با اعمال این روند در چرخه فعلی، کارشناس قیمت بالقوه ای را در حدود 72723 دلار پیش بینی می کند، رقمی که قبلاً در معاملات اخیر به دست آمده است. در حالی که برانت تأثیر تاریخی نصف کردن رویدادها بر قیمت بیت کوین را تأیید می کند، او واقعیت نگران کننده کاهش تصاعدی را برجسته می کند و پیشنهاد می کند که احتمال 25 درصدی وجود دارد که بیت کوین قبلاً این چرخه را به اوج رسانده باشد.

او در مورد کاهش احتمالی قیمت ها در صورت رسیدن بازار به اوج حدس و گمان می زند و پیش بینی می کند که قیمت هر بیت کوین تا اواسط 30000 دلار کاهش یابد یا حتی به پایین ترین حد در سال 2021 بازگردد. علیرغم پیامدهای نزولی، او چنین اصلاحی را در درازمدت بالقوه صعودی می‌داند. این الگوهای نمودار مشابهی را که در بازار طلا مشاهده شده است، ترسیم می کند.

""
منبع: پیتر برانت

برانت تحلیل خود را با اذعان به وزن داده‌ها به پایان می‌رساند و می‌گوید: “آیا به تحلیل ارائه شده اعتقاد دارم؟ نمی‌خواهم آن را باور کنم، اما داده‌ها برای خود صحبت می‌کنند.”


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید