آیا تصمیم بیت کوین ETF به تعویق می افتد؟ کارشناس کلیدی در مورد شایعات بحث می کند


در بحبوحه گمانه زنی های فزاینده در مورد آینده صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF)، اخیراً کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) موضوع نظرات اضافی در مورد درخواست های معلق S-1 متقاضیان.

این حرکت باعث ایجاد بحث هایی در مورد اینکه آیا به معنای تاخیر در تایید این محصولات مالی مورد انتظار است یا خیر.

نمای نزدیک

جیمز سیفارت، یکی از نام‌های مهم صنعت ETF، پاسخ داد این دیدگاه متفاوتی را در مورد شایعات مداوم ارائه می دهد.

او نظرات SEC را در مورد پرونده های S-1، به ویژه در مورد هزینه هایی که در اوایل روز باعث بحث های زیادی شده بود، تأیید کرد.

سیفارت این تحولات را نشانه ای از تاخیر نمی داند. در عوض، او اشاره می کند که SEC به سرعت واکنش نشان داد. ارائه نظرات در همان روز دریافت اسناد برای رگولاتور تقریباً بی سابقه است. این نشان می دهد که شما به جای به تعویق انداختن، مایل به جلو رفتن هستید.

اسکات جانسون، کارشناس، با حمایت از دیدگاه سیفارت، به ماهیت خارق العاده بازخورد سریع SEC اشاره کرد. او یادآور شد که ETFهای قبلی، مانند آنهایی که بر اساس قراردادهای آتی 2022 هستند، برای تایید 19b-4 نیازی به S-1های تکمیل شده نداشتند.

جانسون تأکید کرد که سناریوی فعلی احتمالاً نشان دهنده قصد SEC برای تسریع فرآیندهای تأیید و راه اندازی است.

مورد انتظار تایید BlackRock

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، غول مالی BlackRock در انتظار تایید برای ETF بیت کوین لحظه ای از سوی SEC در چهارشنبه آینده است.

این گزارش باعث افزایش خوش بینی در جامعه سرمایه گذاری شد. بلک راک، همراه با سایر شرکت‌های پیشرو مانند Grayscale Investments، Valkyrie، و ARK 21Shares، اخیراً پرونده‌های به‌روزشده ۱۹b-4 را برای ETF‌های بیت‌کوین پیشنهادی خود ثبت کرده‌اند.

با این حال، Matrixport پیش بینی کرد که تایید ETF بیت کوین می تواند به تعویق بیفتد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید